OGŁOSZENIA 24 I

24 STYCZEŃ 2020 R.

1. Dzisiaj 3 niedziela zwykła. Ofiary zbierane do puszki przy wyjściu z kościoła przeznaczone będą na pomoc Chorwacji po trzęsieniu ziemi.

2. W poniedziałek święto nawrócenia św. Pawła. Tym dniem kończymy tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

3. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci klas III – przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej: 2 lutego odbędzie się spotkanie z poświęceniem świec i książeczek. Spotkanie odbędzie się w dwóch grupach – na godz. 16.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami ze szkoły z Wierzchowiska, a na godz. 17.00 dzieci wraz z rodzicami ze Szreniawy i pozostałych szkół. Na spotkanie przynosimy świece od chrztu. Zamówione świece można dziś albo w przyszłą niedzielę odebrać w zakrystii.

4. Dzieci które uczestniczyły w czasie adwentu na roraty w dzisiejszą niedzielę mogą odebrać symboliczne nagrody w zakrystii.

5. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Niech Bóg wszystkich hojnie wynagrodzi.

6. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.