OGŁOSZENIA 31 I 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

31 STYCZEŃ 2020 R.

1. Dzisiaj 4 niedziela zwykła.

2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. To Dzień Życia Konsekrowanego. Otaczamy modlitwą wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8.00, 9.45.00 , 16.00. 17.00. W czasie Mszy Św. błogosławieństwo świec. Ofiary zbierane do puszki przeznaczone są na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych

3. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci klas III – przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej: 2 lutego odbędzie się spotkanie z poświęceniem świec i książeczek. Spotkanie odbędzie się w dwóch grupach – na godz. 16.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami ze szkoły z Wierzchowiska, a na godz. 17.00 dzieci wraz z rodzicami ze Szreniawy i pozostałych szkół. Na spotkanie przynosimy świece od chrztu. Zamówione świece można dziś odebrać w zakrystii. Jest również możliwość zakupu świec do chrztu dla wszystkich chętnych.

4. Nasza parafia w najbliższy piątek 5 lutegobędzie uczestniczyła
w „sztafecie powołaniowej” naszej diecezji – modlitwie o nowe powołania do służby Bożej. Zapraszamy w tym dniu na Mszę świętą o godz. 16.30 i nabożeństwo po niej z modlitwami o powołania – Służbę Liturgiczną, młodzież oraz dorosłych szczególnie członków Żywego Różańca, którym nie jest obojętna sprawa powołań.

5. W czwartek prosimy na 9.00 o pomoc w rozebraniu szopki i choinek w kościele.

6. Taca w następną niedzielę przeznaczona na ubezpieczenie kościoła. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Niech Bóg wszystkich hojnie wynagrodzi.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

8 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.