INTENCJE 14 – 21 LUTY

INTENCJE MSZALNE  14 – 21 LUTEGO 2021 r.

NIEDZIELA 14 LUTY

Godz.08.00 + Halinę KOBYLEC w 3 rocz. śm..

Godz.09.45 + Msza zbiorowa za Zmarłych: +Mariannę MAZELA w 3 rocz. śm., Tadeusza i Marka MAZELA; +Teresę ŁĄGIEWKA w 17 rocz. śm. oraz Stanisława ŁĄGIEWKA; +Annę w 2 rocz. śm. i Józefa NOWAK; +Stanisławę Mariana RUTKOWSKICH, Bronisławę NOCUŃ w 1 rocz.śm.; +Marię Aleksandra GAWRONÓW, Kazimierza KOWALSKIEGO, Włodzimierza KWIETNIEWSKIEGO; +Marię DROŹDZ i Stanisława w 4 rocz. śm. oraz Krystynę i Stanisława MAJ; +Henryka, Eugenię, Stanisława BŁAUTÓW, Zofię, Aleksandrę, Piotra FILUSÓW, zm. z tych rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące; +Marię MUSIAŁ, Mieczysława KNAP, Jana, Anielę KNAPÓW, Piotra, Jadwigę KRAWCÓW, +Alfreda, Leszka, Czesława, Janinę, Stefana RUSEK, Józefę, Franciszka, Eugeniusza CIUŁA, Fryderyka MUCHA; +Józefa, Władysławę WÓJCIKOWSKICH, Łukasza KOŁODZIEJA; +Stefanię, Bogdana, Leokadię, Stanisława SYGUŁÓW; +Bogusława ZIOŁOWICZA w rocz. śm., Władysława, Joannę ZIOŁOWICZ, Mariana ZIOŁOWICZA; +Annę, Władysławę, Mariannę, Wiktora, Jana PADŁO, Irenę, Danutę, Annę, Marcina, Edwarda, Wiesława GAJOWIEC, Stanisława, Mariannę ZIOŁOWICZ, Alinę, Stanisława SOJKA, Bronisława RUSNARCZYKA, Teresę STANISZ, Stanisławę, Kazimierę, Leona ŻELAZNY, zm. z rodz. GAJOWIEC, ZIOŁOWICZ, KOT, ŻELAZNY i ZYŚ; +Danutę Kantorowicz w 1 rocz. śm.; +Janinę Marię Mariana Bronisława Franciszka BIELACH; +Kamila Hat w  rocz. śm., Antoninę Józefa JAROSÓW; +Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa KOTNIS, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława SZAREK, Mariannę Władysława MUROWANYCH, Ks. Bogdana Zofię Stefana PEREK, Emilię w 5 rocz. śm. Zbigniewa MIŁEK, Józefę Stanisława GARUS; +Stefana BŁAUTA w 9 rocz. śm. Annę Stanisława Aleksandrę Czesławę, GARNEK Zuzannę Zofię WIDACHA, Cecylię Józefa HABRYN;

Godz.11.30 – Za Parafian.

Godz.16.00 + Stefana, Bogdana, Józefę, Stanisława HABÓW, Rozalię, Jana, Piotra MADEJÓW, Cecylię, Magdalenę, Mariana BŁAUTÓW.

PONIEDZIAŁEK 15 LUTY

Godz.16.00– Dziękczynno – błagalna w 10 rocz. urodz. Marysi z prośbą o zdrowie i Boże błog..

WTOREK 16 LUTY

Godz.16.00 +Genowefę NOWAK – od rodz. Byczków.
Godz.16.00 + Mariannę BIELACH – od siostrzenicy Marysi z Makowa z rodz..
Godz.16.30 + Franciszkę Antoniego Czesława Piotra Krystynę POLAKOWSKICH, Annę Edwarda Andrzeja RADAWIEC, Barbarę WOJTYRA.
Godz.16.30 +Annę DELA – od Sabiny Gajda.

ŚRODA 17 LUTY – POPIELEC

Godz.8.00 +Krystynę Mariana KUĆMIERZ, Bogusława KUC, Teofilę Franciszka DELÓW – od córki
Godz.8.00 + Zdzisława MALIOWSKIEGO – od swatki Barbary z rodz..
Godz.16.00 + Henrykę i Henryka PEROŃ.

Godz.17.00 +Czesława SCHABA

CZWARTEK 18 LUTY

Godz.16.00+ Annę DELA – od Agnieszki Tucharz z rodz..

Godz.16.00 + Kazimierza ĆWIKA, Marię CZOP, Jana Marię RUSEK, Mariannę ĆWIK.
Godz.16.30 + Cecylię Adolfa PIETRASÓW, Stefana CZARTA, Tadeusza MAJA
Godz.16.30 + Marię MUSIAŁ – od wnuczki Joanny z rodz.

PIĄTEK 19 LUTY
Godz.15.30– DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.00 +Genowefę NOWAK – od Anieli Nowak
Godz.16.00 + Marię CZOP – od Danuty, Mariana Szablickich z Mostka
Godz.16.30
+Kazimierza TASIORA w 2 rocz. śm..

SOBOTA 20 LUTY
Godz.16.00+ Marię MALINOWICZ – od synowej Doroty oraz wnuków Piotra Mariusza i Małgorzaty.
Godz.16.00 + Jacka ŻABĘ w 10 rocz. śm.

Godz.16.30– Dziękczynno – błagalna w 50 rocz. urodz. Jacka z prośbą o zdrowie i Boże błog..
Godz.16.30– W intencji Bogu wiadomej.

NIEDZIELA 21 LUTY

Godz.08.00 + W 20 rocz. śm.. Grażyny LATOS, w 3 rocz. śm. Bogdana ŻABY, Stanisława DUDKA, Annę Adolfa DELA, Józefa GAJDĘ.

Godz.08.00 + Maksymiliana OLKUŚNIKA – od siostry, rodz. Domagałów i Urszuli Tabaka

Godz.09.45 + Msza zbiorowa o Boże błog.:W 16 rocz. urodzin dla Mateusza i Jego Rodziców;

Godz.11.30 + Ks. Tadeusza Robakowskiego – od Sławka i Doroty Robakowskich z rodziną.

15.30 GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + Marię LECHOWSKĄ, Czesława DUBROWNIKA w 22 rocz. śm., Mariana, Barbarę DUBROWNIK, zm. z rodz. BIEŃKO, PANCERZ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.