SAKRAMENT BIERZMOWANIA

Piąte spotkanie formacyjne przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania (luty) – obejmujące wszystkich kandydatów

  1. Konferencja zachęcająca do – budowania żywej relacji z Bogiem poprzez systematyczne przystępowanie do spowiedzi – sakramentu pokuty i pojednania, przeżywając go jako proces nawrócenia, w czym pomocne mi będą warunki dobrej spowiedzi – wszystkie pięć…

(uzupełnieniem może być konferencja ks. Krzysztofa Augustyna…)

  • Podjęcie postanowienia – aby odkryć że spowiedź to spotkanie z Bogiem który mnie kocha uwalniając mnie od niewoli grzechu i słabości oraz dając łaskę – pomoc do poprawy; uznać że takie spotkanie jest mi potrzebne systematycznie – najlepiej co miesiąc…

(uzupełnieniem mogą być audycje  „Dobra Spowiedź – O. Szymona Janowskiego… )

(pozostałe części znajdziesz na youtube)

  • Moje przemyślenia i program pracy duchowej odnotowane w osobistych notatkach – będące dowodem przepracowania treści tego spotkania…
  • Osobista droga i praca duchowa przeżywana poprzez spotkania z Bogiem w czasie niedzielnej Mszy Świętej, comiesięcznej spowiedzi, osobistej modlitwie oraz częstym czytaniu albo słuchaniu Słowa Bożego pochodzącego z Pisma Świętego …

16 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 31268 more Info on that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/02/13/sakrament-bierzmowania/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.