OGŁOSZENIA 21 II

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

21 lutego 2021 roku

1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 15.30.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 15.30.

4. W II Niedzielę Wielkiego Postu, 28.02.2021 r. pod hasłem „Żyjmy Eucharystią” obchodzić będziemy Niedzielę „Ad Gentes”. Jest to dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji będą składane ofiary do puszek na ten cel.

5. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę i na konto parafialne. Niech Bóg wszystkich hojnie wynagrodzi.

6.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

Z tyłu świątyni wystawiony jest do adoracji krzyż (cześć Krzyżowi należy oddawać przez przyklęknięcie lub głęboki skłon, bez kontakt bezpośredniego). Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.

82 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.