INTENCJE 7 – 14 III

INTENCJE MSZALNE  7 – 14  MARCA 2021 r.

NIEDZIELA 7 MARZEC

Godz.08.00 + Eleonorę i Piotra BOGACZ.

Godz.09.45 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓLA, Andrzeja Balbinę GARNEK, Wiktorię Ludwika TUREK, Tadeusza i Władysławę KRÓL, Franciszka i Janinę HABRYN.

Godz.11.30 – W intencji Ks. Kazimierza z racji imienin.

Godz.15.30 – GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + W 1 rocz. śm. Annę DELA, w 9 rocz. śm. Stanisława DUDKA, Grażynę LATOS, Bogdana ŻABY, Adolfa DELI, Józefa GAJDY.

PONIEDZIAŁEK 8 MARZEC

Godz.16.00+ Grzegorza JÓŻKOWICZA w 19 rocz. śm. i Piotra DUDKA.

WTOREK 9 MARZEC

Godz.16.00 +Eugeniusza CIUŁA – od wnuczki Karoliny z mężem i dziećmi.
Godz.16.00 + Genowefę NOWAK – od Magdaleny i Adama Misiek.
Godz.16.30 + Marię MUSIAŁ – od Leokadii Knap z Suchej.
Godz.16.30 +Jana SŁAWIEC – od córki Agaty z mężem, wnuka Kamila z żoną.

ŚRODA 10 MARZEC
Godz.16.00 + Zdzisława MALINOWSKIEGO – od sąsiadów Muchów, Glanowskich, Koniecznych, Rutkowskich.

Godz.16.30 + Katarzynę KOWALIK – od syna Mariusza.

CZWARTEK 11 MARZEC

Godz.16.00+ Irenę Pałka – od córki Magdaleny z rodz.

Godz.16.00 + Marię CZOP – od syna Jerzego
Godz.16.30 + Andrzeja KRÓLIK – od kolegów i znajomych.
Godz.16.30 + Zdzisława Bocheńskiego – od żony Barbary

PIĄTEK 12 MARZEC
Godz.15.30– DROGA KRZYŻOWA

Godz.16.00 + Marię MUSIAŁ – od rodz. Szwagrzyków.
Godz.16.30
+Eugeniusza CIUŁA – od rodz. Zyznawskich z Łąkty.

SOBOTA 13 MARZEC
Godz.16.00+ Genowefę NOWAK – od Joanny i Czesława Misiek.
Godz.16.00 + Andrzeja ROSOŁEK w 20 rocz. śm..

Godz.16.30+ Krystynę MUSIAŁ – od męża, dzieci i wnuków.
Godz.16.30+ Zdzisława MALINOWSKIEGO – od Ewy Wojciechowicz.

NIEDZIELA 14 MARZEC – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Godz.08.00 + Marię Zbigniewa WOLNYCH, Genowefę Stanisława WOLNYCH, Julię Franciszka KAŁWÓW, Helenę Edwarda BŁAUTÓW, Ewę BŁAUT, Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ.

Godz.09.45 + MSZA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH: +Tadeusza CUCHA w 6 rocz. śm. oraz Marka BODONIA, +Kazimierza FUJARY, Anielę Henryka KAŁWÓW, Mariannę Franciszka FUJARÓW, +Stanisława ŁĄGIEWKA w 6 rocz. śm. oraz Teresę ŁĄGIEWKA, +Jacka-Grzegorza KONIECZNEGO, Danutę Zdzisława KONIECZNYCH, Bronisławę i Stanisława CĘCKÓW, +Genowefę i Krzysztofa WRÓBEL, Wandę i Stanisława MAZUR, +Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola KAŁWA, Zygmunta Katarzynę Jana GROCHOWSKICH, +Jana Mariannę Jerzego ŻABA, +Janinę BŁAUT w 6 rocz. śm., Stanisława BŁAUT i zm. z rodz. GŁUSZEK, BŁAUT, +Marię DROŹDŹ w 18 rocz. śm., Stanisława Krystynę Stanisława MAJ, +Annę Jana ŻABÓW, Józefa CZAJKĘ, Kazimierza KONIECZNEGO, Józefę Stanisława Bronisława SZYPULSKICH, Mariana STANISZEWSKIEGO, +Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa KOTNIS, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława SZAREK, Mariannę Władysława MUROWANY, Ks. Bogdana Zofię Stefana PEREK, +Mariannę DUDA, Jana PAWLIK, Mariannę Wawrzyńca KORDYSÓW, +Mariannę JAROS, Magdalenę Feliksa JAROSÓW, Stanisławę Andrzeja SOSKÓW, +W rocz. śm. Tadeusza STRUG, Wiesława Płoszaj, Marię Mieczysława PŁOSZAJ, zm. z rodz. KWIETNIÓW, PŁOSZAJÓW, Helenę Edwarda Idię STRUG; Annę Jana Żabów, Józefa Czjkę, Kazimierza Koniecznego, Józefę Stanisława Bronisława Szypulskich, Mariana Staniszewskiego. Janinę Marię Mariana Bronisława Franciszka Bielach.

Godz.11.30 + Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO – od córki Beaty z rodziną.

Godz.15.30 – GORZKIE ŻALE

Godz.16.00 + W 1 rocz. śm. Mariannę DZIEDZIC, Adolfa DZIEDZICA, Wandę-Stefanię SŁOMSKĄ, zm. z rodz. ŹUROWICZÓW, DOMAGAŁÓW i KONIECZNYCH.