OGŁOSZENIA 7 III

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

7 marca 2021 roku

1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 15.30.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w  niedzielę o godzinie 15.30.

4. Za tydzień 14 III rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Janusz Stach. Plan rekolekcji  jak w poprzednie lata. Niedziela – 8.00, 9.45,11.30, GORZKIE ŻALE 15.30 i 16.00 msza św..  Dni powszednie – 9.00, 11.00 po południu  15.00, i 17.00. Spowiedź św. poniedziałek.

5. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Ogonek Paweł zam. w Pilicy i Seweryn Justyna zam w naszej parafii zap. 1. Jarosław Bułka zam. w Rajczy i Ewelina Dubielak zam w naszej parfii zap. 1. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony o powiadomienie w kancelarii parafialnej.

6.Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

7. Wystawiony przy ołtarzu krzyż adorujemy przez przyklęknięcie lub głęboki skłon. Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

86 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.