OGŁOSZENIA 14 III

14 marca 2021 roku

1. Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu, tzw. Laetare (Radujcie się). Przeżywamy w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Janusz Stach. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Niedziela – 8.00, 9.45,11.30, GORZKIE ŻALE 15.30 i 16.00 msza św..  Dni powszednie – 9.00, 11.00 po południu  15.00, i 17.00 Poniedziałek i wtorek to dzień spowiedzi.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 15.30.

3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w  niedzielę o godzinie 15.30.

4. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Ogonek Paweł zam. w Pilicy i Seweryn Justyna zam w naszej parafii zap. 2. Jarosław Bułka zam. w Rajczy i Ewelina Dubielak zam w naszej parfii zap. 2. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony o powiadomienie w kancelarii parafialnej.

5. Zaplanowanie spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania klas VII – na 14 marca nie może się odbyć w związku obostrzeniami epidemicznymi. Materiały do formacji duchowej zostały umieszczone na stronie parafialnej w zakładce – Duszpasterstwo – Przygotowanie do Bierzmowania – jako szósty blok materiałów. Młodzież indywidualnie przepracowuje podane materiały a streszczenie oraz przemyślenia i program pracy duchowej odnotowuje w osobistych notatkach które będą podstawą do zaliczenia tego spotkania.

6. Całą Służbę Liturgiczną – ministrantów, lektorów oraz starszych lektorów

zapraszamy na spotkanie jutro w poniedziałek 15 marca na godz. 16.00.

7.Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

8. Wystawiony przy ołtarzu krzyż adorujemy przez przyklęknięcie lub głęboki skłon. Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.

9. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

10. W piątek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.