OGŁOSZENIA 28 III

                                            28 marca 2021 roku

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Rozpoczyna się Wielki Tydzień. Ofiary składane do puszki przeznaczone są na Kościoły Misyjne. Również dzisiaj przypada 12 rocznica święceń biskupich księdza biskupa Grzegorza Kaszaka.

2. TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej godz. 18:00. Adoracja do godz. 21.00

WIELKI PIĄTEK – wznowienie adoracji od 7:00. Jest to czas kiedy każdy wierzący zobowiązany jest do postu ścisłego i wstrzemięźliwości. Droga Krzyżowa o godz. 17:00. O godz. 18:00 – Liturgia Wielkiego Piątku. Po zakończonej liturgii przeniesiemy Najświętszy Sakrament do Grobu Pańskiego; adorować będziemy do (godz.22:00). Zbierane ofiary przeznaczone będą na utrzymanie miejsc świętych w Jerozolimie.

WIELKA SOBOTA –  poświęcenie pokarmów na stół Wielkanocny, rozpocznie się od godz.9:00 i potrwa do godz. 13.00 (co  godzinę). Do poświęcenia pokarmów ustawiamy się wokół kościoła. Zachęcamy do adoracji przy GROBIE PAŃSKIM.

Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz.18:00.

3. Za tydzień Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, Msze w naszej parafii są o godz. 6:00 – Rezurekcja, kolejne  msze św. o godz. 9:45, 11:30,16:00.

4. Dziękujemy paniom ze prace pielęgnacyjne przy kwiatach przed kościołem oraz podziękowania paniom za przygotowanie świątyni na ŚWIĘTA WIELKANOCNE

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

6.Wystawiony z tyłu świątyni krzyż adorujemy przez przyklęknięcie lub głęboki skłon. Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na CIEMNICĘ I GRÓB PAŃSKI.

7.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

80 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.