OGŁOSZENIA 11 IV 2021r

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                                    11 KWIECIEŃ  2021 roku

1. Dzisiaj II niedziela wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca przeznaczona na DZIEŁA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.

2.. Zaplanowanie spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania  – na 11 kwietnia nie może się odbyć w związku obostrzeniami epidemicznymi. Materiały do formacji duchowej zostały umieszczone na stronie parafialnej w zakładce – Duszpasterstwo – Przygotowanie do Bierzmowania – jako siódmy blok materiałów. Młodzież indywidualnie przepracowuje podane materiały a streszczenie oraz postanowienia pracy duchowej odnotowuje w osobistych notatkach które będą podstawą do zaliczenia tego spotkania. Przypominamy że zaliczenia wiadomości intelektualnych upływa 24 kwietnia. Pozostałe informacje organizacyjne dotyczące przygotowania umieszczone są pod siódmym blokiem materiałów w zakładce – Przygotowanie do Bierzmowania.

3. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej: 17 kwietnia (w sobotę) będzie przymiarka ubranek komunijnych. Godz. 9.45 – chłopcy, 10.15 – dziewczynki. Na przymiarkę dzieci przynoszą buciki komunijne.

4. Zapowiedzi przedślubne; Krzysztof Gawędzki zamieszkały w Grybowie  i Weronika Kwiecień zam. w naszej parafii zap. 1. Konrad Domagała zam. w Wolbromiu i Bałazy Aneta zam. w naszej parafii zap. 1 .

5. Serdeczne podziękowania wszystkim za pomoc przy CIEMNICY I GROBIE PAŃSKIM.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

7.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

49 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.