OGŁOSZENIA 18 IV 2021

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                                    18 KWIECIEŃ  2021 roku

1. Dzisiaj III niedziela wielkanocna, Niedziela Biblijna. Rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijny

2. Ogłoszenie dla przygotowujących się w tym roku do Bierzmowania dla tych uczniów którzy uczęszczają do szkół poza terenem naszej parafii – czyli nie dotyczy ono uczniów chodzących do szkoły w Szreniawie czy na Wierzchowisko. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne po wieczornej Mszy świętej około 19.00 do kościoła: we wtorek – uczniów klas VII, w środę – uczniów klas VIII, w czwartek – uczniów klas I szkół ponadpodstawowych;  spotkanie obowiązkowe mające na celu utworzenie ostatecznej listy kandydatów do Bierzmowania.

3. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej: Jeśli nie nastąpi żadna zmiana ograniczeń sanitarnych dotyczących pandemii i uczestniczenia w kulcie religijnym – Pierwsza Komunia dzieci klas III odbędzie się 30 maja w dwóch grupach: o godz. 12.30 – uczniowie ze szkoły Szreniawa oraz ze szkół z poza naszej parafii, a o godz. 14.00 – uczniowie z Wierzchowiska.

4. Zapowiedzi przedślubne; Krzysztof Gawędzki zamieszkały w Grybowie  i Weronika Kwiecień zam. w naszej parafii zap. 2. Konrad Domagała zam. w Wolbromiu i Bałazy Aneta zam. w naszej parafii zap. 2 .

5. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

7.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

23 komentarze

  1. … [Trackback]

    […] There you can find 61458 more Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/04/18/ogloszenia-18-iv-2021/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.