OGŁOSZENIA 25 IV

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

25 KWIECIEŃ  2021 roku

1. Dzisiaj IV niedziela wielkanocna. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Ogłoszenie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej: Zapraszamy samych rodziców wszystkich dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w tym roku na spotkanie informacyjno – organizacyjne w najbliższy czwartek na godzinę 19.00 do kościoła. Przychodzi przynajmniej jeden rodzic.

3. Zapowiedzi przedślubne; Krzysztof Gawędzki zamieszkały w Grybowie  i Weronika Kwiecień zam. w naszej parafii zap. 3. Konrad Domagała zam. w Wolbromiu i Bałazy Aneta zam. w naszej parafii zap. 3 . Piechota Daniel zam. Ulina Mała  i Rosół Angelika zam. w naszej parafii zap. 1.

4. W sobotę rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele po wieczornej Mszy Świętej.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

6. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

82 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.