INTENCJE 2 – 9 MAJ

INTENCJE MSZALNE  2 – 9 MAJ 2021 r.

NIEDZIELA 2 MAJ

Godz.08.00 + Helenę Szymona Zofię Zdzisława PASICHÓW, Bronisławę Wincentego GROJCÓW.

Godz.09.45 + W 2 rocz. śm. Krystynę KAŁWA, Tadeusza KAŁWA, Mariana KONIECZNEGO, Lidię Bronisławę Bolesława GARNKÓW.

Godz.11.30 + Zdzisława BOCHEŃSKIEGO w 1 rocz. śm. – od syna Łukasza z rodz..

Chrzest: Gamrat

Godz.16.00 – Z okazji 40 – lecia ślubu Marii i Bogusława Zając.

Godz.16.30 – Nabożeństwo

PONIEDZIAŁEK 3 MAJ – NMP Królowej Polski

Godz.08.00 + Olę BOMBA.

Godz.09.45 + W 27 rocz. śm. Janinę MACIORA i Ryszarda MACIORA .

Godz.11.30 – O błog. Boże dla: Oliwii, Karoliny, Ani.

Godz.16.00 – O zdrowie i błog. Boże dla Członkiń Koła Różańcowego z Lgoty Leśnej.

Godz.16.30 – Nabożeństwo

WTOREK 4 MAJ

Godz.13.00 + Msza pogrzebowa + Michał Garnek
Godz.17.30 + Tadeusza, Henrykę KONIECZNYCH, Jana, Stnisławę STOCHEL.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Władysława, Annę, Franciszka, Agnieszkę JAROS, Juliana i Dorotę KUKLEWICZ.
Godz.18.30 + Eugeniusza Habryn – od córki z rodz.

ŚRODA 5 MAJ
Godz.17.30+ Irenę PAŁKA w 1 rocz. śm., i Czesława PAŁKA – od córki Magdaleny i Doroty z rodzinami.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Zygmunta KONIECZNEGO – od córki Wiesławy z rodz..
Godz.18.30 + Annę Kałwa – od Edyty i Jacka z Dziećmi.

CZWARTEK 6 MAJ

Godz.17.30 – W intencji Koła Żywego Różańca z Trzebienic.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Eugeniusza CIUŁA – od chrześnicy Marzeny z rodz..
Godz.18.30 + Andrzeja Kuc – od rodz. Sęków.

PIĄTEK 7 MAJ
Godz.17.30 + Genowefę i Józefa KONIECZNYCH, Helenę i Stanisława BŁAUTÓW.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Katarzynę KOWALIK w 1 rocz. śm..

SOBOTA 8 MAJ

Godz.17.00 –  W 1 rocz. ur. Kacpra Bryła

Godz.17.30 + Stanisława MARCINKOWSKIEGO, zm. z rodz. MARCINKOWSKICH, PERKÓW, SŁOWIŃSKICH, ŻAKÓW, KUNDZIEREWICZÓW.

Godz.17.30 + Helenę Stanisława BŁAUTÓW, Genowefę Józefa KONIECZNYCH.

Godz.18.00 – Nabożeństwo
Godz.18.30+ Cecylię Juliana Ireneusza KWIECIEŃ, zm. z rodz. KWIECIEŃ, BUGAJ, ADAMCZYK.

Godz.18.30+ Stanisława MIŚKA.

NIEDZIELA 9 MAJ

Godz.08.00 + Tomasza, Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię, Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za Zmarłych: Genowefę Buczek, +Jana Marię HABRYN, Stanisława HABA, Wandę Józefa i Henryka GRZEBIELICHOWSKICH, Kazimierza PIERŚCIONEK, Zofię Bolesława WRÓBEL, zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYNÓW, MICHALSKICH i PIERŚCIONKÓW, Dusze w czyśćcu cierpiące; +Stanisława i Teresę ŁĄGIEWKA, Alicję Adolfa Bogusława KUC; +Edwarda TABAK w 33 rocz. śm. i Danutę TABAK w 7 rocz. śm.; +Stanisława BANYŚ i Stanisława DELA; +Stefana Zuzannę Henryka KRZYSZTOFORSKICH , Jana Kwiatkowskiego – od Sołtyski i Rady Sołeckiej; +Henryka PIECHULSKIEGO w 17 rocz. śm. Stanisława i Kazimierę MICYKÓW, Bolesława Annę PIECHULSKICH; +Eugeniusza CHYLEWSKIEGO w 1 rocz. śm. – od żony, dzieci i wnuków; +Janinę, Marię, Mariana, Bronisławę, Franciszka BIELACHÓW; +Stanisława i Genowefę HABA, Grzegorza i Henrykę BŁAUTÓW, Tadeusza i Pelagię ŹEBRO, Mirosławę BŁAUT, Wita KURCZAKA; +Pawła WOŁKOWSKIEGO – od chrzestnej Stanisławy; +Henryka BAŁAZY, Stanisława Justynę Henrykę Eugeniusza RZEZAWA, Halinę KOWALCZYK, zm. z rodz. KOSMYRÓW; +Bronisławę Stefana MUCHÓW; +Janinę BŁAUT – od Pawła z rodzicami; +Teofila i Teodozję BONENBERGÓW; +Eugeniusza Katarzynę Józefa Andrzeja KUC, Stanisława Jadwigę Mieczysława Lidię Honorata Stanisława SYPIEŃ, Józefa TOBOŁA; +Stanisławę AMBROŻKIEWICZ w 10 rocz. śm., Stanisława AMBROŻKIEWICZA, Mariana ZIOŁOWICZA, Joannę ZIOŁOWICZ w 28 rocz. śm., Władysława i Bogusława ZIOŁOWICZA; Józefa JASKULSKIEGO od roz. Brajlich.

Godz.11.30 + W intencji Członków OSP z naszej parafii.

Godz.16.00 + Genowefę JANUS, Zygmunta JANUS, Mariannę Bronisława MICYK.

Godz.16.30– Nabożeństwo.

2 komentarze