OGŁOSZENIA 2 MAJ

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

2 MAJ  2021 roku

1. Dzisiaj V niedziela wielkanocna. Po Mszy Świętej z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele po wieczornej Mszy Świętej.

2. Jutro 3 maja. Obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki naszej Ojczyzny. To także 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte w naszym kościele i godzinie 8.00, 9.45, 11.30 i 16.00.

3. We wtorek wspominamy św. Floriana – patrona strażaków.

4. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.

5. Ogłoszenie dotyczące dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej: Zapraszamy na spotkania przygotowujące Uroczystość I Komunii – w środę na godz. 16.00 wszystkie dzieci

– w czwartek na godz. 16.00 dzieci uczęszczające do szkoły w Szreniawie oraz szkół poza naszą parafią

– w piątek na godz. 16.00 dzieci uczęszczające do szkoły na Wierzchowisku.

6. Ogłoszenie dotyczące młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież na spotkania przygotowujące tę uroczystość:

– we wtorek na godz. 19.00 młodzież klas VII i VIII uczącą się w szkole Szreniawa i Wierzchowisko; około godz. 20.00 zapraszamy po jednym rodzicu od każdego kandydata tej grupy na krótkie spotkanie informacyjno – organizacyjne.

– w środę na godz. 19.00 młodzież uczącą się w szkołach poza naszą parafią klas VII, VIII i I ponadpodstawowej; około godz. 20.00 zapraszamy po jednym rodzicu od każdego kandydata tej grupy na krótkie spotkanie informacyjno – organizacyjne.

– w czwartek na godz. 19.00 młodzież klas VII i VIII uczącą się w szkole Szreniawa i Wierzchowisko;

– w piątek na godz. 19.00 młodzież uczącą się w szkołach poza naszą parafią klas VII, VIII i I ponadpodstawowej;

7. Zapowiedzi przedślubne; Piechota Daniel zam. Ulina Mała  i Rosół Angelika zam. w naszej parafii zap. 2.Kałwa Grzegorz zam. w naszej parafii i Czerwik Patrycja zam w Wolbromiu zap. 1. Kamil Bogusz zam. w naszej parafii i Klaudia Szybalska  zam. w Gołaczewach zap. 1.

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

9. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

81 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.