INTENCJE 9 – 16 MAJ

INTENCJE MSZALNE  9 – 16 MAJ 2021 r.

NIEDZIELA 9 MAJ

Godz.08.00 + Tomasza, Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię, Franciszka KAŁWÓW, Marię Zbigniewa WOLNYCH, Marię Stanisława CZERNIKIEWICZ.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za Zmarłych: +Jana Marię HABRYN, Stanisława HABA, Wandę Józefa i Henryka GRZEBIELICHOWSKICH, Kazimierza PIERŚCIONEK, Zofię Bolesława WRÓBEL, zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYNÓW, MICHALSKICH i PIERŚCIONKÓW, Dusze w czyśćcu cierpiące; +Stanisława i Teresę ŁĄGIEWKA, Alicję Adolfa Bogusława KUC; +Edwarda TABAK w 33 rocz. śm. i Danutę TABAK w 7 rocz. śm.; +Stanisława BANYŚ i Stanisława DELA; +Stefana Zuzannę Henryka KRZYSZTOFORSKICH,+ Jana Kwiatkowskiego –  od Sołtyski i Rady Sołeckiej; +Henryka PIECHULSKIEGO w 17 rocz. śm. Stanisława i Kazimierę MICYKÓW, Bolesława Annę PIECHULSKICH; +Eugeniusza CHYLEWSKIEGO w 1 rocz. śm. – od żony, dzieci i wnuków; +Janinę, Marię, Mariana, Bronisławę, Franciszka BIELACHÓW; +Stanisława i Genowefę HABA, Grzegorza i Henrykę BŁAUTÓW, Tadeusza i Pelagię ŹEBRO, Mirosławę BŁAUT, Wita KURCZAKA; +Pawła WOŁKOWSKIEGO – od chrzestnej Stanisławy; +Henryka BAŁAZY, Stanisława Justynę Henrykę Eugeniusza RZELAWA, Halinę KOWALCZYK, zm. z rodz. KOSMYRÓW; +Bronisławę Stefana MUCHÓW; +Janinę BŁAUT – od Pawła z rodzicami; +Teofila i Teodozję BONENBERGÓW; +Eugeniusza Katarzynę Józefa Andrzeja KUC, Stanisława Jadwigę Mieczysława Lidię Honorata Stanisława SYPIEŃ, Józefa TOBOŁA; +Stanisławę AMBROŻKIEWICZ w 10 rocz. śm., Stanisława AMBROŻKIEWICZA, Mariana ZIOŁOWICZA, Joannę ZIOŁOWICZ w 28 rocz. śm., Władysława i Bogusława ZIOŁOWICZA; +Józefa JASKÓLSKIEGO – od rodz. Brajlich; +Mirosławę BŁAUT – od Koła Żywego Różańca z Podlesic, +Wiktorię Izydora KWAPIŃSKICH, Pawła Katarzynę Mieczysława SEWERYN;

Godz.11.30 – Za Strażaków.

Godz.16.00 + Genowefę JANUS, Zygmunta JANUS, Mariannę Bronisława MICYK.

Godz.16.30 – Nabożeństwo.

PONIEDZIAŁEK 10 MAJ

Godz.17.30 + Jadwigę i Kazimierza PTASIŃSKICH, Leokadię i Antoniego PTASIŃSKICH, Salomeę i Bolesława JANUS.

Godz.18.00 + NABOŻEŃSTWO.

Godz.18.30 + Irenę PAŁKA – od bratowej Zdzisławy z synem Markiem.

WTOREK 11 MAJ
Godz.17.30 + Eugeniusza CIUŁA – od rodz. Naziemców z Miechowa.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Jana SŁAWIEC – od kuzyna Romana i Danuty z Krakowa.
Godz.18.30 + Irenę PAŁKA – od wnuczki Pauliny z rodziną.

ŚRODA 12 MAJ
Godz.17.30+ Stanisława ROMANEK w 3 rocz. śm. – od rodziny.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Kazimierza FIEDCZUK – od wnuczki Klaudii i prawnuczki Emilki.
Godz.18.30 + Piotra PRZYBYŁĘ w 20 rocz. śm., Zofię Stanisława PRZYBYŁA, Leokadię Edwarda Henryka JEDYNAK.

CZWARTEK 13 MAJ

Godz.17.30+ Zofię KONIECZNA – od córki Wiesławy z rodziną.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Eugeniusza CHYLEWSKIEGO – od rodz. Cisowskich.
Godz.18.30 –  W 100 rocznicę urodzin Marianny SURMA, z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę matki Bożej.

PIĄTEK 14 MAJ
Godz.17.30 + Józefa CHABA w rocz. śm. i zm. z rodz. CHABA.

Godz.18.00 + Nabożeństwo.
Godz.18.30 + Zofię MENTEL, Eugeniusza BARCZYKA i zm. z rodz. MENTEL, BARCZYK i LIGENZÓW.

Godz.18.30 + Zdzisława BOCHEŃSKIEGO – od córki Dominiki z rodzinq

SOBOTA 15 MAJ

Godz.17.30 + Benedykta CIEŚLIŃSKIEGO, Stanisławę Józefa JOPEK, Walerię i Stanisława ORUBA.

Godz.17.30 + Leokadię Józefa ŁAWIK, Katarzynę Jana WOLNYCH.

Godz.18.00 – Nabożeństwo
Godz.18.30+ Janinę PIECHA, Romana PIECHA.

Godz.18.30+ W 7 rocz. śm. Władysława MENTLA, zm. z rodz. MENTLÓW, STEMPLÓW, Józefa ŻABĘ, Zygmunta Aleksandra i Leopolda HERIAN, Janinę Mariana SAWICZ, Leokadię KORYCKĄ – LISIAKIEWICZ.

NIEDZIELA 16 MAJ

Godz.08.00 + Zofię Henryka MENTEL.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa o Boże błog.: O zdrowie i błog. Boże w 19 rocz. urodz. dla Karoliny Błaut; w 1 rocz. urodz. Franciszka; Kamilii Aleksandra Igora Natana o zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny; W 18 rocz. urodz. Jakuba Jarzmik o zdrowie błog. Boże i opiekę MB w dorosłym życiu; z okazji urodzin Julii o zdrowie błog. Boże i potrzebne łaski;

Godz.11.30 + Grzegorza PASICH od Michała Romanka z rodzinq.

Po Mszy chrzest – Skotniczna

Godz.16.00 – W 16 rocz. urodz. Eweliny Bogacz o zdrowie Boże błog. i opiekę MB – od rodziny.

Godz.16.30– Nabożeństwo.

60 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.