OGŁOSZENIA 16 MAJ

16 MAJ  2021 roku

1. Dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele po wieczornej Mszy Świętej.

2. Ogłoszenie dotyczące dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej: Zapraszamy na spotkania przygotowujące Uroczystość I Komunii – w środę na godz. 16.00 wszystkie dzieci

– w czwartek na godz. 16.00 dzieci uczęszczające do szkoły w Szreniawie oraz szkół poza naszą parafią

– w piątek na godz. 16.00 dzieci uczęszczające do szkoły na Wierzchowisku.

3. Ogłoszenie dotyczące młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież – wszystkich kandydatów na spotkania przygotowujące tę Uroczystość:

– we wtorek, w środę i w piątek na godz. 19.00 do kościoła. Obecność obowiązkowa.

4. Zapowiedzi przedślubne; Piechota Daniel zam. Ulina Mała  i Rosół Angelika zam. w naszej parafii zap. 3. Pazera Damian zam. Ciszowice i Kita Joanna zam. w naszej par. zap. 2. Narewski Marcin zam. w Krakowie i Włodarska Karlina zam. w naszej par. zap. 1. Banyś Kamil zam. w naszej par. i Czoik Wiktoria zam. w Rudzie Śląskiej zap 1.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne. 6. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa