OGŁOSZENIA 6 VI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

6 czerwca 2021 roku

1. Dzisiaj X niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Serdeczne podziękowaniamieszkańcom Podlesic I, Podlesic II, Lgoty Wielkiej i Trzebienic  za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dzieciom za sypanie kwiatów, strażakom, służbie liturgicznej i wam wszystkim za udział w procesji.

3. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie po Mszy Świętej wieczornej 17.30 procesja wokół kościoła – serdecznie zapraszamy.

4. Zakończenie oktawy w czwartek Mszą Świętą o godzinie 17.00 z procesją do 4 ołtarzy wokół kościoła i poświęcenie ziół i kwiatów.

5.  W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W niedzielę 13 VI odpust Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa o godz. 11.30. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów, prosimy o zabranie poduszek, feretronów bardzo proszę strażaków służbę liturgiczną. Przede wszystkim zapraszamy was do licznego udziału.

7. Zapowiedzi przedślubne; Samek Jakub zam. w naszej parafii i Ścigaj Magdalena zam. w Zimnodół zap. 3. Malinowicz Piotr zam. w naszej par. i Aleksandra Droźniak zam. w Miechowie zap. 1.

8. Na prace przy cmentarzu zebrano;  Mieszkańcy Sulisławic od 99 rodzin zebrano 7010 zł. Lgota Wielka – od 92 rodzin 10050 zł. Dąbrowiec – od 46 rodzin 3220 zł. Adamowic od 26 rodzin 1910 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.

9. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

81 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.