OGŁOSZENIA 13 VI 2021r

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

13 czerwca 2021 roku

1. Przeżywamy dziś  odpust Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Słowo Boże przez cały dzień głosi ks. Artur Seweryn. Suma odpustowa o godz. 11.30. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów, prosimy o zabranie poduszek, feretronów bardzo proszę strażaków służbę liturgiczną, orkiestrę. Przede wszystkim zapraszamy was do licznego udziału.

2. Serdeczne podziękowania mieszkańcom   Podlesic I, Podlesic II, Trzebienic, Lgoty  Wielkiej za przygotowanie ołtarzy na  zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Dzieciom za sypanie kwiatów, strażakom służbie liturgicznej i wam wszystkim za udział w procesji

3. Zapowiedzi przedślubne; Malinowicz Piotr zam. w naszej par. i Aleksandra Droźniak zam. w Miechowie zap. 2. Łukasz Jedynak zam. w naszej parafii i Agata Naziemiec zam. w Antolce zap. 1.

4. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.

77 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.