OGŁOSZENIA 20 VI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

20 czerwca 2021 roku

1. Dzisiaj XII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2.”Dzisiaj po każdej Mszy św. przedstawiciele Hospicjum w Miechowie będą kwestować na rzecz tejże placówki. Bardzo prosimy o wsparcie i wrażliwość dla chorych i cierpiących. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.”

3. Serdeczne podziękowania za udział w odpuście parafialnym. Dzieciom za sypanie kwiatów, strażakom, służbie liturgicznej i wam wszystkim.

4. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.  Modlimy się za dzieci i młodzież. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.15.

6. Zapowiedzi przedślubne; Malinowicz Piotr zam. w naszej par. i Aleksandra Droźniak zam. w Miechowie zap. 3. Łukasz Jedynak zam. w naszej parafii i Agata Naziemiec zam.  Strzeżów zap. 2.

7. Na prace przy cmentarzu zebrano;  Mieszkańcy Przybysławic od 110 rodzin zebrano 7350 zł. Trzebienice – od 69 rodzin 4120 zł. Podlesice I  – od 114 rodzin 7530 zł. Wierzchowisko od 213 rodzin 16440 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.

8. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.

82 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.