OGŁOSZENIA 27 VI 2021R

27 czerwca 2021 roku

1. Dzisiaj XIII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Hospicjum w Miechowie serdecznie dziękuje za dar od parafii  w kwocie 2411,30 zł. To piękny gest dla osób chorych.

3. Zapowiedzi przedślubne;  Łukasz Jedynak zam. w naszej parafii i Agata Naziemiec zam.  Strzeżów zap. 3. Kolonko Kacper zam. Ulina Wielka i Golda Magdalena zam. w naszej parafii zap. 1.  Zwoźniak Marcin zam. w naszej parafii i Lewandowska Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 1.

4. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii: w poniedziałek wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika we wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

5.Na prace przy cmentarzu zebrano; Witowice – od 33 rodzin – 2200 zł. Maków – od 100 rodzin 8660 zł / brak listy Maków – Zbychów/ Parafia za kontener na cmentarzu za miesiąc maj zapłaciła 2570 zł.

6. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską.