INTENCJE 4 – 11 VII

INTENCJE MSZALNE  4 – 11 LIPIEC 2021 r.

NIEDZIELA 4 LIPIEC

Godz.08.00 + W 29 rocz. śm. Babci MENTEL i zm. z rodz. MENTEL.

Godz.09.45 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓL, Andrzeja Balbinę GARNEK, Wiktorię Ludwika TUREK.

Godz.11.30 – W intencji Mieszkańców Sulisławic.

Godz.11.30 – W intencji Marianny Surma w 100 r. ur. z prośbą o zdrowie bł. Boże opiekę MB na dalsze lata życia.

Godz.16.00 + Grażynę LATOS, Stanisława DUDKA, Annę Adolfa DELI, Bogdana ŻABY, Józefa GAJDĘ.

PONIEDZIAŁEK  5 LIPIEC

Godz.18.00 + Wita Kurczek – od rodz. Błaut.

Godz.18.00 + Grzegorza Pasich – od Marcina Romanka z rodz.

Godz.18.00 + Stanisława Żaka w30 r. śm.

Godz.18.30 + Edmunda Mikułę – od rodz. Mucha Seweryn Antoniaków.

Godz.18.30 + Janusza Nowaka – od Zbyszka i Beaty Seweryn z dziećmi.

Godz.18.30 + Stanisława Jędrzejczyka – od kuzyna Jacka.

WTOREK 6 LIPIEC

Godz.18.00 + Annę Kałwa – od rodz. Prowandzkich.
Godz.18.30 + Andrzeja Starczynowskiego – od całej rodz. z Borku.

Godz.18.30 + Alfreda Rusek – od swatów Boguszów.

ŚRODA 7 LIPIEC

Godz.18.00 + Andrzeja Kuc – od rodz. Włodarczyków.
Godz.18.30 + Stanisława Ligenzę – od rodz. Mazurkiewiczów.

Godz.18.30 + Stanisławę Płoszaj – od rodz. Pietrasików z Chliny.

CZWARTEK 8 LIPIEC

Godz.18.00 + Janusza Nowaka – od szwagra Krzysztofa.
Godz.18.30 + Zdzisława Turek – od siostrzenicy Doroty Turek.
Godz.18.30 + Stanisława Piątkowskiego – od żony Emilii.

PIĄTEK 9 LIPIEC

Godz.18.00 + Michała i Lucynę Garnek – od Krzysztofa Seweryna z Krakowa.
Godz.18.30 + Edmunda Mikuła – od rodz. Gamrat.

Godz.18.30 + Stanisława Jędrzejczyka – od swatów z Lgoty.

SOBOTA 10 LIPIEC

Godz.18.00 + W 35 r. ślubu Zenona i Teresy Mucha.

Godz.18.00 + Józefę Błaut – od syna Jacka z rodz.

Godz.18.00 + Grzegorza Pasich – od rodz. Żurków.

Godz.18.30 + Joannę i Michała Gil zm. rodziców, Rolków, Galickich i Mariannę Golda.

Godz.18.30 + Alfreda Rusek – od cioci Stasi.

Godz.18.30 + Stanisława Ligenzę – od pracowników Biura Projektowego  „FIDELTRONIK „

Godz.18.30 + Teresę Stanisz – od męża Józefa.

NIEDZIELA 11 LIPIEC

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława Czernikiewicz, Julię Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewicz.

Godz.09.45 + MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH; Genowefę Buczek. Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Karola Kałwa, Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich. Walerię Banyś, Stanisława Kmitę, Zenobię Tadeusza Mucha. Janinę Marię Mariana Bronisławę  Franciszka Bielachów. Annę Krzysztofa Kołodziej. Andrzeja Kuc w 1 r. śm. Andrzeja Mordziołek – od mieszkańców Przybysławic. Romana Mucha- od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Szreniawie. Władysława Oleksego w 6 r. śm. zm. z rodz. Oleksych Królów Błautów Pypnów Pawelców Ciepałów. Zdzisława Bocheńskiego – od rodz. Nowaków. Zenobie Kołodziej, Marię Jadamus, Łukasza Kołodziej, Annę Wiesława Jaźwiec, Łukasza Kołodziej, Władysławę Józefa Wójcikowskich, Marię Jadamus. Alfreda Rusek – od siostry Wiesławy. Tadeusza i Zdzisława Kwietniów. Wacława Filusa w 50 r. śm. zm. z rodz. Filusów i Delów. Kazimierza Seweryn, Sabinę Oleksego Kuc, Mariannę i Lucjana Dudek, Czesława Stanisławę Krzysztofa Stefana Jerzego Jarosława Dorotę Macieja Krzysztoforskich. Marię Stanisława Drożdż, Krystynę Maj w 13 r. śm. i i Stanisława i zm. z ich rodzin. Władysława Helenę Marię i Piotra.

Godz.11.30 – ZA PARAFIAN

Godz.16.00 + Bogdana Stefana Józefę Stanisława Habów, Cecylię Mariana Magdalenę Błautów.