OGŁOSZENIA 11 VII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

11 LIPIEC 2021 roku

1. Dzisiaj XV niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Zapowiedzi przedślubne;  Kolonko Kacper zam. Ulina Wielka i Golda Magdalena zam. w naszej parafii zap. 3.  Zwoźniak Marcin zam. w naszej parafii i Lewandowska Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 3. Piwowarczyk Waldemar zam. w Ulinie Wielkiej i Stochel Karolina zam. w naszej parafii zap 2.

3. Serdeczne podziękowanie 11 mieszkańcom Makowa za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

4. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

5. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

6.Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

25 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Here you will find 99272 additional Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/07/11/ogloszenia-11-vii/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you can find 74020 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/07/11/ogloszenia-11-vii/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.