OGŁOSZENIA 25 VII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

25 LIPIEC 2021 roku

1. Dzisiaj XVII niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Dziś z racji św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po każdej Mszy Św.  błogosławimy kierowców i pojazdy. Ofiary zbierane przy poświęceniu przeznaczone są na MISJE.

3. DZIŚ TAKŻE DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z POSZKODOWANYMI W NAWAŁNICACH W POLSCE, NIEMCZECH, BELGII I HOLANDII.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych. Parafie dekanatów wolbromskich zbierają na pomoc dla parafii w JEŻÓWCE.

4. Zapowiedzi przedślubne;  Pypno Dawid zam. w Tczycy i Janus Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 2. Dawid Romanek zam. w naszej parafii i Justyna Twardzik zam. Gliwice zap. 2.

5. Spotkanie dla pielgrzymów do Częstochowy 1 sierpnia par. Podwyższenia Krzyża w Wolbromiu o godz. 17.00.

6.  Dziękuję 5 paniom z Makowa za posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

7. Parafia za wywóz śmieci z cmentarza za miesiąc czerwiec zapłaciła 2572 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

9.Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

78 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.