INTENCJE 1 – 8 SIERPIEŃ

INTENCJE MSZALNE  1– 8 SIERPNIA 2021 r.

NIEDZIELA1 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Annę DELA w 27 rocz. śm. i Franciszka DELA.

Godz.08.00  – W 2 r. ślubu Małgorzaty i Karola – o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata życia oraz szczęśliwe rozwiązanie – od rodziców. Z okazji 63 rocznicy urodzin Czesława z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże – od synów

Godz.09.45 + Mariana KNIECZNEGO w 5 rocz. śm., Tadeusza Krystynę KAŁWA, Lidię Bronisławę Bolesława GARNKÓW.

Godz.11.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od syna Mariusza z rodziną

Godz.16.00 + Sabinę Jana ROSÓŁ w rocz. śm. i Marię MUSIAŁ.

PONIEDZIAŁEK 2 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Andrzeja KUC – od chrześnicy Aleksandry

Godz.18.30 + Stanisławę PŁOSZAJ – od chrześniaka.

WTOREK3 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Bogusława DEJWOREK – od rodz. Dejworek z Miechowa.
Godz.18.30 + Grzegorza PASICH – o sąsiada z Pilicy Marka Chuchro z żoną i dziećmi z rodz.

Godz.18.30 + Stanisława Jędrzejczyka – od rodz. Czernikiewiczów

ŚRODA 4 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Janusza NOWAKA – od kolegów i koleżanek z pracy Doroty.
Godz.18.30 + Alfreda RUSEK – od szwagra Jana

Godz.18.30 + Zygmunta KOWALSKIEGO –od kolegów i koleżanek syna Tomasza z firmy Polkom

CZWARTEK 5 SIERPIEŃ
Godz.18.00– W intencji Bogu wiadomej.

Godz.18.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od córki Magdaleny

Godz.18.30 + Pawła DOMAGAŁĘ – od syna Jerzego
Godz.18.30+ Krzysztofa KAŁWĘ – od koła gospodyń wiejskich z Wierzchowiska

PIĄTEK 6 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Andrzeja KUC – od kuzynki Anny z mężem Piotrem i córką Klaudią.

Godz.18.30 + Janusza NOWAKA – od Adama Żak z rodziną

Godz.18.30 + Bogusława DEJWOREK – od Urszuli i Marka Chlastacz z dziećmi.

SOBOTA 7 SIERPIEŃ

Godz.15.00 – Ślub: Stochel i Piwowarczyk.

Godz.18.00+ Jakuba CHOJNACKIEGO w 3 rocz. śm. – od córki Agaty z mężem..

Godz.18.00 + Stanisława JĘDRZEJCZYKA – od rodz. Musiałów

Godz.18.30+ Stanisławę PŁOSZAJ – od córki Beaty z mężem.

Godz.18.30 + Grzegorza PASICH – od sąsiada z Pilicy Marka Śmietany z żoną, synem i córką z mężem

Godz.18.30 + Teresę STANISZ – od syna Mariana z żoną oraz wnukami i prawnukami.

NIEDZIELA 8 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Jadwigę CHABA w rocz. śm. i zm. z rodz. CHABÓW.

Godz.09.45 + Msza zbiorowa za zmarłych: + Genowefę BUCZEK, +Teresę i Stanisława ŁĄGIEWKA, +Kazimierza PIERŚCIONKA, Zofię Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYNÓW, PIERŚCIONKÓW, MICHALSKICH i Dusze czyśćcowe; +Annę ŻABA, Jana ZABĘ w 20 rocz. śm., Stanisława Wiktorię BAŁAZYCH, Stanisławę Witolda BOROWIŃSKICH, Ks. Władysława LATOSA, Ks. Henryka KOŚCIEŃ, Zdzisława SŁABONIA, +Józefa i Stefanię DELÓW, +W 21 roc. śm. Tadeusza PÓŁTORAKA i Kazimierę, zm. Władysławę i Stanisława CIĘPKA, zm. z rodz. DUDKÓW, +Krystynę i Jana KUCHARSKICH, Stanisława LORKA, +W 16 rocz. śm. Stanisława BŁAUT, Janinę BŁAUT, zm. z rodz. Błautów i GŁUSZKÓW, +Jadwigę Antoniego KWIATKOWSKICH, Marię Franciszka SEWERYNÓW, Annę DOBRZAŃSKĄ, +Bronisława MOLENDĘ, +Irenę Józefa SKÓRA, Władysławę Edwarda Józefa Stefana UCHTO, Henrykę SKÓRA, Halinę CHYLA, +Jana DOMAGAŁĘ i Maksymiliana OLKUŚNIKA, +Stanisławę ŻABA – od rady sołeckiej z Przybysławic; +Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa KOTNIS, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława SZAREK, Mariannę Władysława MUROWANY, Janinę ŻABICKĄ; +Mieczysława Katarzynę Pawła SEWERYN, Stanisława BROWARNIKA, Wiktorię Izydora KWAPIŃSKICH, zm. z tych rodzin; +Adama GĘBALĘ, Włodzimierza WIŚNIEWSKIEGO; Mariana ZIOŁOWICZ, Władysława ziołowi cz w 48 r. śm. Joannę ZIOŁOWICZ i Bogusława ZIOŁOWICZA, Stanisławę Ambrożkiewicz i Stanisława AMBROŻKIEWICZA. Władysława, Helenę, Marie i Piotra, Henrykę, Michała KONIECZNYCH, Mariannę, Antoniego KONIECZNYCH, Annę Michała KONIECZNYCH, Ks. Stanisława KONIECZNEGO, Genowefę, Piotra KRzysztoforskich, Helenę, Józefa STEMPLOW, Stefana, Jarosława STEMPLÓW, Kazimierę, Michała MICHTÓW, Mariusza WRÓBLA.

Godz.11.30 + Henryka KRZYSZTOFORSKIEGO w 5 rocz. śm. i zm. z rodz. KRZYSZTOFORSKICH i DYNASIÓW.

Godz.16.00 + Genowefę JANUS w 5 rocz. śm., Zygmunta Janus, Henrykę Kazimierza MIDRO.

61 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.