INTENCJE 8 VIII

INTENCJE MSZALNE  8 – 15 SIERPNIA 2021 r.

NIEDZIELA 8 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Jadwigę CHABA w rocz. śm. i zm. z rodz. CHABÓW.

Godz.09.45 + Msza zbiorowa za zmarłych: + Genowefę BUCZEK, +Teresę i Stanisława ŁĄGIEWKA, +Kazimierza PIERŚCIONKA, Zofię Bolesława WRÓBLÓW, zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYNÓW, PIERŚCIONKÓW, MICHALSKICH i Dusze czyśćcowe; +Annę ŻABA, Jana ZABĘ w 20 rocz. śm., Stanisława Wiktorię BAŁAZYCH, Stanisławę Witolda BOROWIŃSKICH, Ks. Władysława LATOSA, Ks. Henryka KOŚCIEŃ, Zdzisława SŁABONIA, +Józefa i Stefanię DELÓW, +W 21 roc. śm. Tadeusza PÓŁTORAKA i Kazimierę, zm. Władysławę i Stanisława CIĘPKA, zm. z rodz. DUDKÓW, +Krystynę i Jana KUCHARSKICH, Stanisława LORKA, +W 16 rocz. śm. Stanisława BŁAUT, Janinę BŁAUT, zm. z rodz. Błautów i GŁUSZKÓW, +Jadwigę Antoniego KWIATKOWSKICH, Marię Franciszka SEWERYNÓW, Annę DOBRZAŃSKĄ, +Bronisława MOLENDĘ, +Irenę Józefa SKÓRA, Władysławę Edwarda Józefa Stefana UCHTO, Henrykę SKÓRA, Halinę CHYLA, +Jana DOMAGAŁĘ i Maksymiliana OLKUŚNIKA, +Stanisławę ŻABA – od rady sołeckiej z Przybysławic; +Helenę Bartłomieja Marię Krzysztofa KOTNIS, Krystynę Bolesława Waldemara Stanisława SZAREK, Mariannę Władysława MUROWANY, Janinę ŻABICKĄ; +Mieczysława Katarzynę Pawła SEWERYN, Stanisława BROWARNIKA, Wiktorię Izydora KWAPIŃSKICH, zm. z tych rodzin; + Adama GĘBALĘ, Włodzimierza WIŚNIEWSKIEGO; Mariana ZIOŁOWICZ, Władysława Ziołowicz w 48 r. śm. Joannę ZIOŁOWICZ i Bogusława ZIOŁOWICZA, Stanisławę Ambrożkiewicz i Stanisława AMBROŻKIEWICZA. + Władysława, Helenę, Marię i Piotra. + Henrykę, Michała KONIECZNYCH, Mariannę, Antoniego KONIECZNYCH, Annę Michała KONIECZNYCH, Ks. Stanisława KONIECZNEGO, Genowefę, Piotra Krzysztoforskich, Helenę, Józefa STEMPLOW, Stefana, Jarosława STEMPLÓW, Kazimierę, Michała MICHTÓW, Mariusza WRÓBLA.

Godz.11.30 + Henryka KRZYSZTOFORSKIEGO w 5 rocz. śm. i zm. z rodz. KRZYSZTOFORSKICH i DYNASIÓW.

Godz.16.00 + Genowefę JANUS w 5 rocz. śm., Zygmunta Janus, Henrykę Kazimierza MIDRO.

PONIEDZIAŁEK  9 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława Piątkowskiego – od brata Jana i siostrzeńca Konrada.

Godz.18.30 + Bogusława Dejworek – od teściów Dunalów.

Godz.18.30 + Zygmunta Kowalskiego – od sąsiada Macieja i Heleny Grojec.

WTOREK 10 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Andrzeja KUC – od kuzyna Jana
Godz.18.30 + Krzysztofa KAŁWĘ – od swatów z Trzyciąża

Godz.18.30 + Marię KABELAK – od siostry Jadzi z rodz.

ŚRODA 11 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Marię, Jarosława KOWALCZYK, Bolesława, Apolonię KOWALCZYK, Mieczysława BARCZYK.
Godz.18.30 + Janusza NOWAKA – od Wiesławy Żak.

Godz.18.30 + Alfreda RUSEK – od przyjaciół Piotra i Żanety z Logistyki.

CZWARTEK 12 SIERPIEŃ

Godz.18.00 + Grzegorza PASICH – od Jolanty i Adama Laskowskich z rodz. z Pilicy.

Godz.18.30 + Stanisława JEDRZEJCZYKA – od kolegów Leszka i Józefa.
Godz.18.30+ Teresę STANISZ – od wnuczki Joanny z mężem i prawnukami.

PIĄTEK 13 SIERPIEŃ

Godz.18.00 +Krzysztofa KAŁWE – od Izabeli z rodz.

Godz.18.30 + Janusza NOWAKA – od Maćka z rodz.

Godz.18.30 + Bogusława DEJWOREK – od rodziny Planków i Tomaszewskich

SOBOTA 14 SIERPIEŃ

Godz.18.00+ Marię CZOP.

Godz.18.00 + Stanisława JĘDRZEJCZYKA – od Krystyny i Henryka Frocisz.

Godz.18.30+ Stanisława i Teresę ŁĄGIEWKA, Zofię HABRYN – od Józefa Cudak.

Godz.18.30 + Marię KABELAK – od bratanka Mateusza z żoną.

Godz.18.30 + Pawła DOMAGAŁĘ – od Roberta Gajda z rodziną

NIEDZIELA 15 SIERPIEŃ

Godz.08.00 + Marię, Zbigniewa WOLNYCH, Genowefę, Stanisława WOLNYCH, Julię , Franciszka KAŁWOW, Helenę, Edwarda BLAUTÓW, Ewę BŁAUT, Tomasza, Wiesława CZERNIKIEWICZ, Józefę, Józefa BŁAUTÓW, Franciszkę, Wawrzyńca WIDACHÓW.

Godz.09.45 + Msza zbiorowa o Boże bł: – w 15 r. urodzin Jakuba PAPAJ; w 6 r. urodzin Emila i Filipa; W 12 r. urodzin Nadii; W 18 r. urodzin Kingi WERNER – od rodziców i siostry; w 1 r. ślubu Agnieszki i Dawida – od rodziców; W podziękowaniu za otrzymane laski i powrót do zdrowia i 18 r. urodzin Damiana; W podziękowaniu za zdanie egzaminu oraz dobry wybór w dorosłe życie prosząc o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, w 77 r. urodzin Stanisławy

Godz.11.30 +

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA, Piotra DUDKA, Władysławę, Stanisława JÓZKOWICZ

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.