OGŁOSZENIA 15 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

15 sierpień 2021 roku

1. 15 sierpnia – XX Niedziela zwykła a zarazem Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P Po Mszach Świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów. Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory.

2. Dziś rocznica I Komunii św. o godz. 11.30.

3. Zapowiedzi przedślubne;  Paciej Paweł zam. Dłużec i  Kulak Monika zam. w naszej par. zap. 3. Kałwa Kamil zam. w naszej parafii i Barczyk Iwona zam. w naszej par. zap. 3. Andrzej Habryn zam. w naszej parafii i Karolina Gwizdała zam. Trzebinia zap.

4. W dniu 21 sierpień 2021r. – sobota w Sulisławicach  od godz.15:00 -20:00  odbędzie się Festyn  w ramach narodowego  programu szczepień. Zaprasza się osoby dorosłe, które  będą szczepione jednodawkową  szczepionką Johnson & Johnson  a dzieci od 12 roku życia szczepionką dwudawkową  Pfizer ( druga dawka  szczepionki po upływie 21dni też w Sulisławicach).

Szczepienie będzie przeprowadzone w byłym budynku szkoły podstawowej obecnie siedziba OSP. Od ręki będą wydawane Europejskie Certyfikaty szczepienia.

Dla wszystkich szczepiących się ,są przewidziane bardzo ciekawe atrakcje.

Ponadto w równolegle  z festynem szczepień  od godz,14:00 odbędzie się Finał  Dziecięcych Dni Sportu z mnóstwem atrakcji dla dzieci i rodziców.

Organizatorzy  serdecznie zapraszają.”

5. Wójt Gminy i Przewodnicząca Rady Gminy w Gołczy zapraszają na VI Gołeckie Żniwogranie. Gminne Święto Plonów odbędzie się 22 siepania 2021r.(niedziela) w Czaplach Małych, początek o godz.14.00. Organizatorzy zapraszają na Msze Świętą, prezentację Kół Gospodyń Wiejskich, stoiska promocyjne oraz występy muzyczne m.in. zespołu BOYS.

W trakcie wydarzenie w godzinach od 16.00. do 19.00. można będzie się zaszczepić przeciwko COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień, bez wcześniejszej rejestracji, szczepionką Johson & Johson lub Pfizer.

6. Od środy można zamawiać msze św. na 2022r.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

75 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.