OGŁOSZENIA 29 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

29 sierpień 2021 roku

1. Decyzją ks. bpa ordynariusza ks. Jacek  otrzymał urząd proboszcza w Jaworznie. Składamy serdeczne podziękowanie za pracę w naszej parafii. W naszej parafii serdecznie  witamy ks. Grzegorza prośmy aby dobry Bóg darzył go obficie swoim błogosławieństwem, a Matka Najświętsza  Patronka naszej Ziemi nieustannie wypraszała potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej.

2. Módlmy się o światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli i katechetów, którzy rozpoczną nowy rok szkolny. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego  i katechetycznego 1 września o godz. 8.00.

3.W najbliższy piątek, 3 września, przypada dzień imienin księdza biskupa Grzegorza Kaszaka.Pamiętajmy o modlitwie, aby dobry Bóg darzył naszego Pasterza obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

4. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.30.

5. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski w Niedzielę 5 września we wszystkich parafiach w Polsce odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na pomoc migrantom i uchodźcom.

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

8. Bardzo proszę mieszkańców Wierzchowiska w sobotę  na godz. 9.00 o posprzątanie świątyni i przygotowanie na  ODPUST PARAFIALNY.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.