INTENCJE 5 – 12 IX

INTENCJE MSZALNE  5 – 12 WRZESIEŃ 2021 r.

NIEDZIELA 5 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + W 11 r. śm. Adolfa Deli, Annę Deli, Grażynę Latos, Stanisława Dudka, Bogdana Żabę, Józefa Gajdę.

Godz.09.45 + Leokadię Annę Stanisława Rosa, Irenę Józefa Soska,  Janinę Rosół, zm. z  rodz. Rosów Sosków.

Godz.11.30 + za Parafian

Godz.16.00 + Marię Łaksa w 3 r. śm. int. od córek

PONIEDZIAŁEK  6 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Jana MAZUR – od KGW z Podlesic

Godz.18.00 + Elżbietę Kubat w r. śm. i Józefa KUBAT – od Agnieszki i Sławka z rodz.

Godz.18.30 + Stefanię, Cecylię, Bolesława, Józefa HABRYN, Józefa Ziębę, zm. z rodz. Widachów, Żabów, Habrynów

Godz.18.30 + Teresę STANISZ – od siostrzenicy Renaty z rodz.

WTOREK 7 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Janusza NOWAKA – od mieszkańców bloku z Trzebienic

Godz.18.00  + Franciszkę, Stanisława, Wacława SKOTNICKICH, zm. z rodz. Skotnickich i Piekoszewskich.

Godz.18.30 + Alfreda RUSEK – od Celiny i Adama Kyzioł z dziećmi

Godz.18.30  + Zdzisława TUREK – od kolegów i koleżanek z działu kontroli jakości „SUMIRIKO”

ŚRODA 8 WRZESIEŃ – ODPUST PARAFIALNY

Godz.08.00 + Marię, Jarosława KOWALCZYKÓW i Mieczysława BARCZYKA

Godz.08.00 + Teresę STANISZ – siostrzeńca Zbyszka z rodz.

Godz.09.45 + Grzegorza PASICH – od Jacka Syguły z rodz.

Godz.09.45 + Bogusława DEJWOREK – od rodz. JANUS z Wolbromia.

GODZ.11:30  – SUMA ODPUSTOWA

Godz.11:30 + Zygmunta Kowalskiego – od uczestników klubu seniora z Mostka

Godz.16.00  – Dziękczynno- Błagalna w 10 r. ur. Daniela CISOWSKIEGO z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże – od rodziców

Godz.16.00 + Henryka BAŁAZEGO – od żony.

CZWARTEK 9 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Stanisława JĘDRZEJCZYKA –od szwagra Andrzeja z rodz.

Godz.18.30 + Jana MAZURA – od sąsiadów ROSÓW

PIĄTEK 10 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Zdzislawa TUREK – od rodz. Bzdeli i bratowej Stefani

Godz.18.30 Pawła DOMAGAŁĘ – od Domagałów z mostka

SOBOTA 11 WRZESIEŃ

Godz.15.00 – Ślub Kulak –

Godz.18.00 + W 10 r. śm. Cecylii KWIECIEŃ, 35 r. śm. Juliana KWIECIEŃ, 40 r. śm. Ireneusza KWIECIEŃ

Godz.18.30 + w 3. R. śm. Jerzego KUCHARSKIEGO – od syna z rodziną

NIEDZIELA 12 WRZESIEŃ

Godz.08.00 – W 10 r. urodzin Amelii i 13 r. ur. Mileny

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za zmarłych + Genowefę BUCZEK + Genowefę Tadeusza PAWLIK, Kazimierza FUJARA + Aleksandrę, Stanisława KAŁWÓW, Irene, Leszka GRZEBIELICHOWSKICH, Katarzynę, Józefa GWIAZDÓW + Cecylię, Stefana BYCZEK, Krystynę, Adolfa WIĘCEK – od córki + Stanisława BANYS + Alinę PASIK w 2 r. śm. – od syna + Janinę, Stefana, Tadeusza BIJAK, Juliannę, Michała, Jadwigę MUSIAŁ + Wiktorię, Idziego KAŁWA, Zofię, Antoniego BIJAK, Mariannę, Józefa MUSIAŁ, Katarzynę, Wojciecha, Stanisława PIETRZYK + Stanisławę ŻABA – od koleżanek i kolegów Stefana i Joli + Jadwigę CUDAK – od rodz. Filus + Mariusza KIWIOR + Jana, Franciszka SZARKÓW, Czesława, Jadwigę SZARKÓW, zm. z rodz. DUBIELAK i DEJWOREK + Henryka, Eugenię, Stanisława BŁAUTÓW, Zofię, Aleksandrę Piotra FILUSÓW, Teresę PASICH, zm z tych rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące +Władysława, Janinę, Kazimierza, Teresę GROJEC, Jana, Walerię Wandę, Jana KOWALCZYK + Jana, Marię KMITÓW, Stanislawę, Władysława KOWALSKICH, Władysława, Helenę ZARZYCKICH + Władysława, Helenę, Piotra, Marię + Jana DOMAGAŁE, Maksymiliana OLKUŚNIKA + Antoninę, Józefa JAROSÓW, Kamila HATA + Andrzeja GAJOSA, Anielę GAŁKA + Mariannę, Stefana, Adama, Stanisława WOCH, Stanisławę, Mariana RUTKOWSKICH.

Godz.11.30 + Zofię MICYK – od rodz. Sęk

Godz.16.00 + W 10 r. śm. Zbigniewa, Annę HABRYN, Wiesława HABRYN, Józefa, Katarzynę GWIAZDÓW, Stanisława, Aleksandrę KAŁWÓW, Leszka, Irenę GRZEBIELICHOWSKICH, Gustawa HOJNACKIEGO.