OGŁOSZENIA 5 IX

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

5 wrzesień 2021 roku

1. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 zapraszamy ministrantów i wszystkich chłopców chętnych do służby przy ołtarzu.

2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11:30 zostaną poświecone tornistry i przybory szkolne dla klas I. Zapraszamy dzieci wraz z całymi rodzinami.

3. Dziś zgodnie z decyzją Episkopatu Polski we wszystkich parafiach w Polsce jest  zbiórka pieniężna do puszek na pomoc migrantom i uchodźcom.

4. W środę będziemy przeżywać Odpust Parafialny – porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Sumę Odpustową  odprawi ks. dr Krystian Kucharczyk – Wiceoficjał Sądu Biskupiego. Będzie również głosił Słowo Boże przez cały dzień. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów, zastępy OSP oraz panie do niesienia feretronów.

5. Ze względu na nieoczekiwane komplikacje prac przy starej plebanii konieczna jest wymiana dachu. Koszty tych prac musi ponieść parafia, z tego powodu bardzo serdecznie prosimy o ofiarę w czasie Odpustu, oraz następnej Niedzieli. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

6. Serdeczne podziękowania kierujemy do 14 mieszkańców Wierzchowiska za przygotowanie naszej świątyni na Niedzielę, oraz Odpust Parafialny. 7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.