INTENCJE 12 – 19 IX

INTENCJE MSZALNE 12 – 19 WRZESIEŃ 2021 r.

NIEDZIELA 12 WRZESIEŃ

Godz.08.00 – W 10 r. urodzin Amelii i 13 r. ur. Mileny

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za zmarłych + Genowefę BUCZEK + Barbarę Szumską + Genowefę Tadeusza PAWLIK, Kazimierza FUJARA + Aleksandrę, Stanisława KAŁWÓW, Irenę, Leszka GRZEBIELICHOWSKICH, Katarzynę, Józefa GWIAZDÓW + Cecylię, Stefana BYCZEK, Krystynę, Adolfa WIĘCEK – od córki + Stanisława BANYS + Alinę PASIK w 2 r. śm. – od syna + Janinę, Stefana, Tadeusza BIJAK, Juliannę, Michała, Jadwigę MUSIAŁ + Wiktorię, Idziego KAŁWA, Zofię, Antoniego BIJAK, Mariannę, Józefa MUSIAŁ, Katarzynę, Wojciecha, Stanisława PIETRZYK + Stanisławę ŻABA – od koleżanek i kolegów Stefana i Joli + Jadwigę CUDAK – od rodz. Filus + Mariusza KIWIOR + Jana, Franciszka SZARKÓW, Czesława, Jadwigę SZARKÓW, zm. z rodz. DUBIELAK i DEJWOREK + Henryka, Eugenię, Stanisława BŁAUTÓW, Zofię, Aleksandrę Piotra FILUSÓW, Teresę PASICH, zm z tych rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące +Władysława, Janinę, Kazimierza, Teresę GROJEC, Jana, Walerię Wandę, Jana KOWALCZYK + Jana, Marię KMITÓW, Stanisławę, Władysława KOWALSKICH, Władysława, Helenę ZARZYCKICH + Władysława, Helenę, Piotra, Marię + Jana DOMAGAŁE, Maksymiliana OLKUŚNIKA + Antoninę, Józefa JAROSÓW, Kamila HATA + Andrzeja GAJOSA, Anielę GAŁKA + Mariannę, Stefana, Adama, Stanisława WOCH, Stanisławę, Mariana RUTKOWSKICH. + Janinę KOWALCZYK –od syna Łukasza z rodziną + Leokadię JEDYNAK w 10 r. śm. Edwarda JEDYNAK, Zofię PRZYBYŁA w 10 r. śm. i Piotra PRZYBYŁA + Henrykę, Michała KONIECZNYCH, Mariannę, Antoniego KONIECZNYCH. + Józefę w 25 r. śm. Franciszka CIÓŁÓW, Alfreda, Stanisławę RUSEK i dusze w czyśćcu cierpiące + Mariana ZIOŁOWICZA w 80 r. urodzin + Władysława, Joannę, Bogusława ZIOŁOWICZ, Stanisławę, Stanisława ABROŻKIEWICZ + Henrykę, Michała KONIECZNYCH, Mariannę, Antoniego KONIECZNYCH, Annę, Michała KONIECZNYCH, Kazimierę, Michała MICHTÓW, Mariusza WRÓBLA + Marię KURZEJA.

Godz.11.30 + Zofię MICYK – od rodz. Sęk

Godz.16.00 + W 10 r. śm. Zbigniewa, Annę HABRYN, Wiesława HABRYN, Józefa, Katarzynę GWIAZDÓW, Stanisława, Aleksandrę KAŁWÓW, Leszka, Irenę GRZEBIELICHOWSKICH, Gustawa HOJNACKIEGO, Jarosławę, Tomasza RYGIEL.

PONIEDZIAŁEK  13 WRZESIEŃ

Godz.18.00 +Genowefę, Jana, Zdzisława, Jadwigę, Mirosława BRODZIŃSKICH

Godz.18.30 + Alfreda RUSEK – od szwagierki Eulalii Mucha z rodziną

Godz.18.30 + Jana MAZURA od szwagra Ryszarda z żoną Zuzanną.

WTOREK 14 WRZESIEŃ

Godz.15.00 Msza Pogrzebowa + Maria KURZEJA

Godz.18.00 + Annę, Stanisława KURZEJA, Helenę, Adama LISOWSKICH, Zofię LISOWSKĄ

Godz.18.30 + Stanisławę ŻABA, Tadeusza KUR – od Stefana i Jolanty z rodziną

ŚRODA 15 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Genowefę, Jana ŁYCZAK, zm. z rodz. Łyczaków

Godz.18.30 + Stanisława JĘDRZEJCZYK – od rodz. Domagałów z Lgoty

CZWARTEK 16 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Jana MAZURA – od rodz. Kruszców ze Swojczan

Godz.18.30 + Mateusz MOLENDA – od żony, dzieci i rodziców

PIĄTEK 17 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Zygmunta w 15 r. śm., Aleksandra, Leopolda, Józefę i Jana HERIANÓW, Józefę, Antoniego, Władysława, Stefana MENTLÓW, Józefa ŻABA, Stanisławę, Henryka NOWAKÓW, Jana ŻAK, Stanisławę, Bolesława SZLACHTÓW

Godz.18.30 + Alfreda RUSEK – od Elżbiety i Krzysztofa Strój z rodz.

SOBOTA 18 WRZESIEŃ

Godz.18.00 + Barbarę BANYŚ, Tadeusza BANYŚ, Edwina JARECKIEGO

Godz.18.30 + Józefę, ludwika, Edwina MADEJ, Janinę, Józefa PAŁKA, Annę GAMRAT

NIEDZIELA 19 WRZESIEŃ

Godz.08.00 + Zofię, Edwarda KOWALSKICH, Henrykę, Stanisława KUBIK, Jadwigę PIECHOWICZ, Katarzynę RUSEK

Godz.09.45  Msza św. zbiorowa o błogosławieństwo Boże W 1 r. ur. Nikodema – od babci i dziadka; W 18 r. ur. Gabrieli, w 5 r. ur. Kingi – intencja od babci; O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Macieja w 8 r. urodzin; O zdrowie i błogosławieństwo boże dla wnuczek: Marleny, Oliwii, Patryka, Kamili; W 10 r. ślubu Justyny i Karola; W 1 r. ślubu Marcina i Aleksandry JAROS; W 18 r. ur. Damiana WRÓBLA.

Godz.11.30 + Alfreda RUSEK w 1 r. śm, Janinę, Stefana RUSEK, Józefę, Franciszka CIUŁA.

Godz.16.00 – W 40 r. ur. Magdaleny MISIEK.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.