OGŁOSZENIA 19 IX

19 wrzesień 2021 roku

1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła.

2. Pani Zofia Krzysztoforska – Weisswasser zaprasza mieszkańców Sulisławic na promocję swojej książki „Sulisławice w powiecie olkuskim. Ludzie – krajobrazy – historia”, która odbędzie się dziś o godz. 15.00 w budynku OSP w Sulisławicach. Uczestnicy spotkania zostaną obdarowani egzemplarzem książki.

3. Dziś po mszy św. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci które mają przystąpić do I – komunii św.

4. W sobotę o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla ministrantów oraz kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy.

5. Zapowiedzi przedślubne; – Tucharz Wojciech zam. Poręba Górna i Tabaka Edyta zam. w naszej parafii zap. 2.

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

7. Serdeczne podziękowanie dla 8 mieszkańców Wierzchowiska za przygotowanie naszej świątyni i wokół świątyni na Niedzielę.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.