INTENCJE 3 – 10 X

INTENCJE MSZALNE  3 – 10 PAŹDZIERNIK 2021 r.

NIEDZIELA 3 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Marię Zbigniewa Wolnych, Genowefę Stanisława Wolnych, Julię Franciszka Kałwów, Helenę Edwarda Błautów, Ewę Błaut, Tomasza Wiesława Czernikiewicz.

Godz.09.45 + Jadwigę Juliana Garus Wiktorię Adamus.

Godz.11.30 + Grzegorza Pasich – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej ze Strzegowej.

Godz.15.00 – Podlesice I – w int. KŻR.

Godz.16.00 + Jadwigę Pasińską oraz jej rodziców teściów i dziadków.

Godz.16.30  – RÓŻANIEC

PONIEDZIAŁEK  4 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Elżbietę Franciszka NIEDZIELA, zm. z rodz. Niedziela i Korpulskich

Godz.18.00 RÓŻANIEC

Godz.18.30 +Mirosława SEWERYN – od żony i teściowej.

Godz.18.30 + Janusza NOWAKA – od Ewy i Wacława kala i Janiny Klimczyk.

WTOREK 5 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 W 24 r. śm. Mariusza BIELACH – od rodziców i rodzeństwa

Godz.18.00  RÓŻANIEC

Godz.18.30 + Alfreda RUSEK – od rodz. Frączków

ŚRODA 6 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 – O zdrowie i Bł. Boże dla członków Koła Różańca z Marianowa

Godz.18.00 RÓŻANIEC

CZWARTEK 7 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Bogusława Dejworek – od Dyrekcji i pracowników Urzędu Pracy w Olkuszu.

Godz.18.00 RÓŻANIEC

Godz.18.30 + Henryka BAŁAZEGO – od żony.

PIĄTEK 8 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 +Genowefę, Józefa KONIECZNYCH, Zdzisława KMITĘ, Franciszkę, Katarzynę MADEJ.

Godz.18.00 – RÓŻANIEC

Godz.18.30 + Stanisława MORTON, Mateusza KUC.

SOBOTA 9 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 W 40 r. ślubu Joanny i Czesława.

Godz.17.30 W intencji Koła Żywego Różańca z Makowa.

Godz.18.00 + RÓŻANIEC

Godz.18.30 + Julię KOWALSKĄ – od męża z synem i rodziną.

NIEDZIELA 10 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Olę BOMBA – w 8 r. śm.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: Teresę Stanisława ŁĄGIEWKA, Pawła BIEDĘ, + Małgorzatę i Leszka FILUS Władysława WITEK + Kazimierza PIERSCIONKA Zofię Bolesława WRÓBLÓW zm. z rodz. WRÓBLÓW, HABRYNÓW, PIERŚCIONKÓW, MICHALSKICH i dusze czyśćcowe +Kazimierza KONIECZNEGO w 24 r. śm. + Juliannę, Janinę, Michała MUSIAŁ, Janinę, Stefana, Tadeusza BIJAK, Zofię Feliksa JANUS i ich ojca + Stanisławę ŻABA – od mieszkańców Przybysławic + Janinę KOWALCZYK – od rodz. Bałazych + Teresę STANISZ w 1 r. śm. + Sabinę Jana ROSOL Stanisławę Czesława KRZYSZTOFORSKICH, Marię MUSIAŁ + Kazimierza KONIECZNEGO w 24 r. śm. + Mateusza MOLENDĘ od klasy 8A z wychowawczynią ze szkoły z Gołczy + Jana DOMAGAŁE Maksymiliana OLKUŚNIKA Michała KONIECZNEGO Pelagię Tadeusza ŻEBRO Tadeusza ŻEBRAKA Tadeusza GAJOSA Edwarda OSUCHA + Marię KURZEJA – Od mieszkańców Marianowa. +Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO od rodziców, rodzeństwa, córek z Izą i całej rodziny + Henryka Eugenie Stanisława BŁAUTÓW Zofię Aleksandrę Piotra FILUSÓW, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Annę, Józefa NOWAK + Mariannę JAROS, Zofię Władysława GRZELAKÓW, synów Ryszarda i Władysława, Stefana, Bogdana, Józefę Stanisława CHABÓW, Rozalię Jana Piotra MADEJÓW, Cecylię, Magdalenę Mariana BŁAUTÓW, Bronisławę NOCUŃ i Czesława NOCUNIA w 24 r. śm. + Annę JAŹWIEC w r. Śmierci, Wiesława JAŹWIEC, Łukasza KOŁODZIEJA, Władysławę i Józefa WÓJCIKOWSKICH.

Godz.11.30 +W 3 r. śm Leonarda KOWALCZYKA.

Godz.16.00 +Ks. Kazimierza, Henryka, Jana, Jadwigę DZIEŻÓW, Janinę, Stanisława PASICHÓW.

Godz.16.30  – RÓŻANIEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.