OGŁOSZENIA 3 X

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

3 październik 2021 roku

1. Dzisiaj 27 niedziela zwykła.

2. Dziś zbieramy ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na dzieła caritas, m.in.: schroniska i noclegownie dla bezdomnych, Dom Matki i Dziecka, Spiżarnie Caritas, rehabilitację i leczenie niepełnosprawnych, opiekę nad dziećmi i osobami starszymi. Pod naszą codzienną opieką jest ponad 13 tys. osób. Za każde wsparcie a szczególnie za złożone do puszek w dzisiejszą niedzielę w imieniu naszych podopiecznych z serca dziękujemy i zapewniamy o modlitwie. Ks. Tomasz Folga, dyrektor Caritas Diecezji Sosnowieckiej

3. Nabożeństwa różańcowe,  w  naszym kościele  w dni powszednie o godzinie 18.00.  W niedzielę po mszy o godz. 16.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do szczególnego udziału w tym nabożeństwie.

4. Zespół Actum Fidei poszukuje utalentowanej i zdolnej młodzieży oraz dzieci śpiewających i grających na instrumentach muzycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych w przyszłą Niedzielę po nabożeństwie różańcowym.

5. W czwartek o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie Różańców dla Dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski. Zbiórka do puszek w tym dniu przeznaczona będzie na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

9. Bardzo proszę w sobotę mieszkańców Lgoty na godz. 9.00 o posprzątanie świątyni oraz wokół przygotowanie na niedzielę.

10. Tydzień temu było liczenie wiernych. Nasza parafia liczy 3300 osób. W kościele było 620 osób.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.