INTENCJE 10 – 17 X

INTENCJE MSZALNE   10 – 17  PAŹDZIERNIK 2021 r.

NIEDZIELA 10 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 + Olę BOMBA – w 8 r. śm.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: Teresę Stanisława ŁĄGIEWKA, Pawła BIEDĘ, + Małgorzatę i Leszka FILUS Władysława WITEK + Kazimierza PIERSCIONKA Zofię Bolesława WROBLÓW zm. z rodz. WROBLÓW, HABRYNÓW, PIERŚCIONKÓW, MICHALSKICH i dusze czyśćcowe +Kazimierza KONIECZNEGO w 24 r. śm. + Juliannę, Janinę, Michała MUSIAŁ, Janinę, Stefana, Tadeusza BIJAK, Zofię Feliksa JANUS i ich ojca + Stanisławę ŻABA – od mieszkańców Przybysławic + Janinę KOWALCZYK – od rodz. Bałazych + Teresę STANISZ w 1 r. śm. + Sabinę Jana ROSOL Stanisławę Czesława KRZYSZTOFORSKICH, Marię MUSIAŁ + Kazimierza KONIECZNEGO w 24 r. śm. + Mateusza MOLENDĘ od klasy 8A z wychowawczynią ze szkoły z Gołczy + Jana DOMAGAŁE Maksymiliana OLKUŚNIKA Michała KONIECZNEGO Pelagię Tadeusza ŻEBRO Tadeusza ŻEBRAKA Tadeusza GAJOSA Edwarda OSUCHA + Marię KURZEJA – Od mieszkańców Marianowa. +Tomasza WÓJCIKOWSKIEGO od rodziców, rodzeństwa, córek z Izq i całej rodziny + Henryka Eugenie Stanisława BŁAUTÓW Zofię Aleksandrę Piotra FILUSÓW, zm. z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Annę, Józefa NOWAK + Mariannę JAROS, Zofię Władysława GRZELAKÓW, synów Ryszarda i Władysława, Stefana, Bogdana, Józefę Stanisława CHABÓW, Rozalię Jana Piotra MADEJÓW, Cecylię, Magdalenę Mariana BŁAUTÓW, Bronisławę NOCUŃ i Czesława NOCUNIA w 24 r. śm. + Annę JAŹWIEC w r. Śmierci, Wiesława JAŹWIEC, Łukasza KOŁODZIEJA, Władysławę i Józefa WÓJCIKOWSKICH + Mariana PALSKIEGO, Józefa i Katarzynę FIRA, Genowefę GRUDZIEŃ.

Godz.11.30 +W 3 r. śm Leonarda KOWALCZYKA.

Godz.16.00 +Ks. Kazimierza, Henryka, Jana, Jadwigę DZIEŻÓW, Janinę, Stanisława PASICHÓW.

Godz.16.30  – RÓŻANIEC

PONIEDZIAŁEK  11 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Bogusława DEJWOREK – od rodz. Pietrzyków i Żabów

Godz.18.00 RÓŻANIEC

Godz.18.30 + Julię KOWALSKĄ – od córki z rodz.

Godz.18.30 + Janusza NOWAKA – od Adriana i Anety Kała z rodziną.

WTOREK 12 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Stanisława JĘDRZEJCZYKA – od rodz. Grzebielichowskich z Kamienicy

Godz.18.00  RÓŻANIEC

Godz.18.30 + Zygmunta KOWALSKIEGO – od rodz. Jamrożych.

ŚRODA 13 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30  + Władysławę, Stanisława, Jana, Adama, Grażynę JĘDRZEJCZYKOW, Genowefę, Stanisława, Andrzeja MICYKÓW, Tadeusza, Władysławę TROJANOWSKICH.

Godz.18.00 RÓŻANIEC

CZWARTEK 14 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 + Teresę STANISZ – od swatów Jana i Doroty z rodziną z Zielonek

Godz.18.00 RÓŻANIEC

Godz.18.30 +Zofię MICEK – od rodz. Janus.

PIĄTEK 15 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 – Dziękczynno-Błagalna w 11 r. ślubu Magdaleny i Dominika.

Godz.18.00 – RÓŻANIEC

Godz.18.30 +Bogusława DEJWOREK – od rodz. Kałużnych.

SOBOTA 16 PAŹDZIERNIK

Godz.17.30 W 2 r. śm. Stanisława ŻABY.

Godz.18.00 + RÓŻANIEC

Godz.18.30 +W 10 r. śmierci Wiesława SZARKA – od żony Janiny z rodz.

NIEDZIELA 10 PAŹDZIERNIK

Godz.08.00 +Mariannę, Jana KOWALCZYKÓW.

Godz.09.45 Msza zbiorowa o Bł. Boże: – W 3 r. ur. Adriana MAŃKA o zdrowie i bł. Boże; W 50 r. ur. Wojciecha – od żony, córki, syna i córki z mężem; O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Emilii MUCHA w 2 r. urodzin i dla Miłosza MUCHA – od rodziców.

Godz.11.30 + Grzegorza JÓZKOWICZA i Piotra DUDKA

Godz.14.00 Ślub Tabaka Edyta & Tucharz Wojciech.

Godz.16.00 + Krystynę, Tadeusza KAŁWA, Mariana KONIECZNEGO, Lidię, Bronisławę, Bolesława GARNKÓW, Stanisławę Józefa Henryka KAŁWA.

Godz.16.30  – RÓŻANIEC

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.