OGŁOSZENIA 10 X

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

10 październik 2021 roku

1. Dzisiaj 28 niedziela zwykła.

2. W dzisiejszą przeżywamy XXI Dzień Papieski. Zbiórka do puszek przeznaczona jest na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3. Nabożeństwa różańcowe,  w  naszym kościele  w dni powszednie o godzinie 18.00.  W niedzielę po mszy o godz. 16.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do szczególnego udziału w tym nabożeństwie.

4. Zespół Actum Fidei poszukuje utalentowanej i zdolnej młodzieży oraz dzieci śpiewających i grających na instrumentach muzycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dziś po nabożeństwie różańcowym.

5. Dzieci klas III uczestniczą w niedzielnej Mszy św. o godzinie 11:30.

6. W sobotę o godz. 16:30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów

7. W przyszłą niedzielę (17.10) po Mszy o 11:30 spotkanie dla młodzieży z klas VI i VII – przygotowania do sakramentu bierzmowania

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne. Od wtorku rozpoczęliśmy prace przy alejkach na cmentarzu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z robotami.

9. Serdeczne podziękowania dla 14 mieszkańców Lgoty Wielkiej za przygotowanie świątyni i otoczenia kościoła na niedzielę. Szczególnie dziękujemy młodzieży, która uczestniczyła w tych pracach.

10. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

79 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.