OGŁOSZENIA 17 X

17 październik 2021 roku

1. Dzisiaj 29 niedziela zwykła.

2. Nabożeństwa różańcowe,  w  naszym kościele  w dni powszednie o godzinie 18.00.  W niedzielę po mszy o godz. 16.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do szczególnego udziału w tym nabożeństwie.

3. W przyszłą niedzielę (24.10) po Mszy godz. 11:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ogarniamy modlitwą wszystkich pracujących na Misjach. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na misje.

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.  Nadal trwają prace przy alejkach na cmentarzu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z robotami.

7. Serdeczne podziękowania dla rodziny z Podlesic za kwiaty do świątyni.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.