OGŁOSZENIA 24 X

24 październik 2021 roku

1. Dzisiaj 30 niedziela zwykła. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary składane dziś przeznaczone są na dzieła misyjne.

2. Nabożeństwa różańcowe,  w  naszym kościele  w dni powszednie o godzinie 18.00.  W niedzielę po mszy o godz. 16.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do szczególnego udziału w tym nabożeństwie.

3. Dzieci, które zbierały obrazki na różańcu, w przyszłą niedzielę (31.X) przynoszą wyklejone oraz podpisane plansze. Rozstrzygnięcie konkursu 07.XI podczas Mszy o 11.30.

4. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.  Wznowienie prac przy alejkach na cmentarzu od 8 XI. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z robotami.

5. Bardzo prosimy mieszkańców Lgoty Wielkiej o przygotowanie świątyni i otoczenia w sobotę o godz. 9.00.

6. Zbliża sięUroczystość Wszystkich Świętych. Nie zapomnijmy o duchowej pomocy dla naszych zmarłych. Zgodnie z tradycją lat ubiegłych modlimy się za zmarłych w wypominkach: rocznych, półrocznych, kwartalnych oraz 1 i 2 listopada.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.