PROŚBA SIÓSTR Z IMBRAMOWIC

Siostry Norbertanki wraz z ks. Kapelanem z Imbramowic zwracają się z uprzejmą prośbą do ludzi dobrej woli o podzielenie się płodami ziemi: warzywa owoce ziarno (np. ziemniaki, seler, marchew, pietruszka, fasola, ogórki, pomidory, pszenica, owies, jabłka, gruszki, śliwki…  )

W środę – 27 października od godz. 9.00. (dary wystawiamy do drogi – tak jak odpady komunalne)

Będzie to również okazja do przekazania starych, zniszczonych dewocjonaliów (krzyże, obrazy, obrazki, książki, lichtarze itp.) do klasztoru gdzie w przyszłości powstanie muzeum.

Za ewangeliczną szczodrobliwość serca z góry stokrotnie dziękujemy staropolskim Bóg zapłać!

Msza w intencji dobroczyńców i ofiarodawców będzie odprawiona w naszym Sanktuarium podczas najbliższego czuwania w I piątek miesiąca      – 5 listopada o godz. 21.