INTENCJE 14 – 21 XI

INTENCJE MSZALNE   14 – 21  LISTOPADA 2021 r.

NIEDZIELA 14 LISTOPADA

Godz.08.00 + Cecylię i Mariana BŁAUT, Jana Piotra i Rozalię MADEJ.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za ZMARŁYCH: + Krzysztofa KAŁWĘ w 1 r. śm. od Izabeli z rodziną + Betę Pobiedzińską + Józefa Irenę Sosków + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, zm. z rodz. Wróblów Habrynów Pierścionków Michalskich i dusze czyśćcowe + Marię Michała Dzieżów, Marię Andrzeja Dziedzic + Władysława Gajda, Stanisławę Kubik, Edwarda Pawła Domagałę +Stefana w roczn. śm. Cecylii BYCZEK + Zofię Feliksa Janus i ich ojca Mariana Gawlikowskiego, Henrykę Skóra, zm. z rodz Bijak Grzywnowicz Banach, Pietrzyk i Musiał + Stanisławę Żaba – od OSP Przybysławice + Annę, Krzysztofa Kołodziej, Magdalenę Filomenę Wiesława Franciszka Szarków + Aleksego Musiała + Janinę Edwarda Adama Mariannę Karola Gałków, Mariannę Jana Zwoźniaków, Marię Wawrzyńca Kordys, Józefa Wiktorię Wijas + Stanisława Genowefę Habów, Tadeusza Wawrzyńca Pelagie Żebro, Jana Annę Żebrak, Mirosławę Błaut + Marię Kurzeja – od mieszkańców Marianowa + Leopolda Arkadiusza Błaut, Józefa Bogusławę Mucha, zm. z rodz. Błaut i Mucha + Marię Kabelak – od rodz. Kabelaków i Czapczyńskich, + Teresę Stanisz – od córki Marzeny z rodz. + Wiesława Balika + Stanisława Ciask – z okazji imienin i Jozefa Samek w 13 r. śm. Zdzisława Bocheńskiego od rodz. Kot.  + Bronisława Franciszka Marię Mariana Janinę Bielachów + Bogusława Włodarskiego, Mirosława Szarka + Franciszkę Józefa Alfreda Grojec dziadków Grojców i Raczyńskich + Magdalenę Podsiadło, Tadeusza Prządo, Antoninę Stanisława Prządo, Zofię Józefa Niedziela, + Adama Mieczysławę Andrzeja Wiesława Wiesławę Jareckich, Alfredę Jarecką, Stanisławę Moiczek w 12 r. śm.  Zdzisława Cecylię Stanisława Ptasińskich, Stanisława Wójcika + Stanisława Rachwała, Pelagię Zygmunta Habów, Jana Annę Stefana Rachwałów, Mariannę Jakuba Żabów za braci oraz dusze czyśćcowe + Józefa Haberkę + Adama Juliana Kiwiorów + Henryka Błauta w 8 r. śm. Eugenię Stanisława Błaut, Zofię Aleksandrę Piotra Filus, zm z tych rodzin i dusze czyśćcowe + Krystynę Henryka Wojciecha Stępel + Cecylię Józefa Anielę Władysława Aleksandra Mariana Habrynów , Zofię Zuzannę Annę Kazimierza Widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zająców, Mikołaja Katarzynę Witosów, Elżbietę Szwaje, Józefa Grojca.

Godz.11.30 – Za parafian / + Stefanię – Wandę SŁOMSKĄ – od KŻR z Lgoty

Godz.16.00 + Balbinę SZCZEPKA w 6 r. śm, Romana SZCZEPKA, Annę Jana CZAPNIK, Grażynę PODSIADŁO, Jerzego KRZYSZTOFORSKIEGO.

PONIEDZIAŁEK 15 LISTOPADA

Godz.16.00 + Pawła DOMAGAŁĘ – od rodz. Jędrzejczyków

Godz.16.30 + Adama Mieczysławę Andrzeja Wiesławę Wiesława Karola JARECKICH, Alfredę JARECKĄ i Stanisławę MOICZEK w12 r. śm. Zdzisława Cecylię Stanisława PTASIŃSKICH, Stanisława WÓJCIKA

Godz.16.30 + Teresę KWIATKOWSKĄ – od bratowej Barbary

WTOREK 16 LISTOPADA

Godz.16.00 + Teresę STANISZ – od kolegów i koleżanek córki Marzeny i Eweliny z firmy FAGUMIT

Godz.16.00 + Zygmunta OLEKSEGO w 13 r. śm. Teofilię Stanisławę Feliksa OLEKSYCH

Godz.16.30 + Czesława PAŁKĘ

Godz.16.30 + Jana MAZUR – od kolegów i koleżanek z budowy z Dębicy

ŚRODA 17 LISTOPADA

Godz.16.00  + Jana Mariannę OLKUŚNIK, zm z ich rodzin oraz o bł. Boże dla żyjących krewnych

CZWARTEK  18 LISTOPADA

Godz.16.00 + Danutę w 8 r. śm. Józefa Romana BYCZEK – od syna Krzysztofa, wnuka Łukasza i córki Małgorzaty

Godz.16.30 + Bogusława NĘDZĘ – od Urszuli Tylkowskiej

PIĄTEK 19 LISTOPADA

Godz.16.00 + Grzegorza CEBO – od uczniów z kl. VA szkoły podstawowej nr 1 z Miechowa wraz z wychowawczynią

Godz.16.00 + Jana w 15 r. śm. Alicję Włodzimierza i Tadeusza OLKUŚNIK

Godz.16.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od rodz. Makowskich

Godz.16.30 + Teresę KWIATKOWSKĄ – od Zbyszka i Marty Sokół z rodz.

SOBOTA 20 LISTOPADA

Godz.16.00 – Mateusza LEWANDOWSKIEGO – w 18 r. ur.

Godz.16.00 – W 15 r. urodzin Kingi

Godz.16.30 +Otylię i Henryka MAKOWSKICH

Godz.16.30 + Janusza NOWAKA – od sióstr bernardynek z Borkowic

NIEDZIELA 21LISTOPADA