14 listopada 2021r.

1. Dzisiaj 33 niedziela zwykła, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary składane do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. Serdeczne podziękowania dla 3 mieszkańców Szreniawy za przygotowanie świątyni i otoczenia kościoła.

3. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi. Dalszy ciąg prac na cmentarzu.

Z tygodniowym opóźnieniem od poniedziałku ruszą prace przy starej plebani.

4. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie się zbiórka dla ministrantów oraz kandydatów. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców.

5. W Niedziele 21.XI po Mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci klas III 6.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii kononawirusa.