OGŁOSZENIA 21 XI

21 listopada 2021r.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2.Za tydzień pierwsza niedziela adwentu.

3. W tym tygodniu planujemy zakończyć prace na cmentarzu. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na wywóz śmieci (Parafia ma zapłacić 13500 zł) Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

4. W następną niedzielę 28.XI po Mszy o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach odbędzie sie zbiórka charytatywna „Kalendarz – Amelka 2022” na rzecz niepełnosprawnej Amelki Padło.

6. Bardzo prosimy mieszkańców Szreniawy o przygotowanie świątyni i otoczenia w sobotę o godz. 9.00.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.