28 listopada 2021r.

1. Dzisiaj I niedziela adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny i czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

2. Dzisiaj po wszystkich Mszach odbędzie sie zbiórka charytatywna „Kalendarz – Amelka 2022” na rzecz niepełnosprawnej Amelki Padło.

3. Od poniedziałku do soboty w naszym kościele o godzinie 16.30 Msze Św. roratnie. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza dzieci i młodzież.

4. Od dzisiaj można nabyć opłatki na stół wigilijny przy bocznym ołtarzu. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na spłacenie prac na cmentarzu. Ogółem prace i materiały wyniosły 180000 zł. (słownie sto osiemdziesiąt tysięcy złotych).

W zakrystii można nabyć świece wigilijne. Cena wynosi 8 zł za małą, a 18 zł za dużą.

5.W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W sobotę 4 grudnia, wspominamy św. Barbarę – patronkę górników i hutników.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. O 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami ministrantów. Serdecznie zapraszamy.

8. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

9. Do nabycia  Kalendarz Diecezji Sosnowieckiej na rok 2022(ścienny). Kupując kalendarz wspieramy działalność Biura Prasowego naszej diecezji. Cena kalendarza to 10 zł.

10. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.