INTENCJE 5 – 12 XII

NTENCJE MSZALNE    28 LISTOPADA – 5 GRUDNIA 2021 r.

NIEDZIELA 5 GRUDNIA

Godz.06.30 + W 10 r. śm. Olgi MOLENDA, Mariana MUCHĘ, Kazimierza BERKOWICZA

Godz.08.00 + Czesława Grażynę Andrzeja Jacka SMUGAŁA

Godz.09.45 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od pracowników MOPS w Wolbromiu

Godz.11.30 + Bolesława i Stanisławę GRZEBIELICHOWSKICH

Godz.16.00 + W 31 r. śm. Jana ŻAKA, zm. z rodz. Żak, Kowalczyk, Pałka, Herian, Zdzisława ADAMUSA, Józefa ŻABĘ

PONIEDZIAŁEK 6 GRUDNIA

Godz.16.00 + Stefana MENTEL – od siostrzeńca Mieczysława z żoną

Godz.16.00 + Władysławę Annę Franciszka Agnieszkę JAROS, Juliana Dorotę KUKLEWICZ

Godz.16.00 – W 18 r. ur. Mikołaja WOJCIECHOWICZA

Godz.16.30 + Grzegorza CEBO – od syna Kacpra, Ani i Oliwii

Godz.16.30 + Krzysztofa MISIEK – od siostry Zofii Grabowskiej z rodz.

Godz.16.30 + Jana MAZURA – od Mariusza Mazura z rodz.

WTOREK 7 GRUDNIA

Godz.16.00 + Henrykę PEPERA

Godz.16.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od rodz. Półtoraków z Miechowa

Godz.16.00 + Marię KABELAK – od Roberta i Jerzego Janus z Jasieńca

Godz.16.30 + Annę GRZEBIELICHOWSKĄ – od Mariana Błauta z rodzinq

Godz.16.30 + Janinę BŁAUT – od syna Wiesława z żoną Grażynq

Godz.16.30 + Józefę SPACZYŃSKĄ – od siostry Marii z mężem

ŚRODA 8 GRUDNIA

Godz.16.00 + Janinę BŁAUT – od wnuczki Moniki z rodz.

Godz.16.00 + Jana MAZURA – od Agnieszki i Marcina Koniecznych

Godz.16.30 + Dariusza ŚWIDZIŃSKIEGO – od mamy

Godz.16.30 + Marię WOSZCZATYŃSKĄ – od KŻR ze Lgoty

CZWARTEK 9 GRUDNIA

Godz.16.00 +Wiesława MAGIELSKIEGO, Eugeniusza NOWAKA, Lucjana SŁOWIŃSKIEGO

Godz.16.00 + Grzegorza CEBO –od rodz. Gilów i Starzyków

Godz.16.00 + Mariana ZIOŁOWICZA – od córki Ewy z rodziną

Godz.16.30 + Krzysztofa MISIEK – od rodz. Browarników

Godz.16.30 + Stefana MENTLA – od rodz. Szatan

Godz.16.30 + Zdzisława KAROLCZYKA – od Zbigniewa i Ewy Karolczyk.

PIĄTEK 10 GRUDNIA

Godz.16.00 + Kazimierza i Janinę KAŁWÓW – od siostrzeńca Witka z rodz.

Godz.16.00 + Jana PATEJA, Annę Stanisława WÓJCIKÓW, Stanisława Helenę PATEJÓW, Stanisława WÓJCIKA

Godz.16.00 + Marię MALINOWICZ – od syna Waldemara z żonq

Godz.16.30 + Janinę BŁAUT – od wnuczki Edyty z dziećmi

Godz.16.30 + Dariusza ŚWIDZIŃSKIEGO – od siostry z mężem

Godz.16.30 + Annę PIELKA – od rodz. Kowal z Czeladzi

SOBOTA 11 GRUDNIA

Godz.16.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od rodziny Stanisława i Heleny WAGA z Budziszyna

Godz.16.00 + Ryszarda KOWALCZYKA w 3 r. śm, Sebastiana Walerię Józefa KOWALCZYK, Anielę Bolesława Edwarda Stanisława KWIATKOWSKICH, Janinę KOWALCZYK

Godz.16.30 + Krzysztofa MISIEK – od pracowników firmy „ES SYSTEM K”

Godz.16.30 + Dariusza KOSA – od siostry Anny z mężem

NIEDZIELA 12 GRUDNIA

Godz.06.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od Adama Dziedzica z rodz.

Godz.06.30 + Janusza NOWAKA – od koleżanek i kolegów z wydziału P2

Godz.06.30 + Za Parafian

Godz.08.00 + Alinę, Alfreda JURAS

Godz.08.00 + Stefana MENTEL – od siostry Alfredy z rodz.

Godz.08.00 + Janinę BŁAUT – od Ireny Gawin z rodz.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za zmarłych: + Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich, Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa + Wiktorię Stanisława Bała, Jana Annę Żabów Józefa Czajkę, Mariannę Franciszka Jerzego Zbertków + Wiesławę Bielach, Krystynę Garus, Zm. z rodz. Garusów, Bałazych, Bielachów + Janinę Stanisława Błautów, Zm. z rodz. Błautów Głuszków + Janinę Stefana Tadeusza Bijak, Juliannę Michała Jadwigę Musiał + Alfreda Janinę Bielachów, Mariannę Duda Jana Pawlik, Wawrzyńca Mariannę Kordys + Genowefę Józefa Koniecznych, Helenę Stanisława Błaut + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, Zm z rodz. Wróbel, Habryn, Pierścionek, Michalskich i dusze czyśćcowe. + Wiktorię Stanisława Bałazych, Jana Annę Żabów, Jozefa czajkę, Mariannę Franciszka Jerzego Zbertków + Irenę Rabiega + Henrykę Konieczną w 30 r. śm, Michała Koniecznego + Marię Kurzeja – od KŻR z Marianowa + Bronisława Czesława Nocoń Emilię Jana Garus, Janinę Filus w 1 r. śm. Stanisława Filus + Waldemara Szarka + Zdzisława Bocheńskiego – od Iwony i Krzysztofa Filus z dziećmi + Bronisława Franciszka Marie Mariana Janinę Bielach + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronislawa Micyk + Bronisławę Stefana Mariana Anielę Józefa Muchów, Stanisławę Mariana Mariannę Rutkowskich, Mariannę Józefa Sabinę Stanisława Filusów Marię Stanisława Kwapińskich Józefę Midro + Bogusławę Krajewską w 10 r. śm – od męża z rodziną + Alfreda Bielacha , Janinę Juliana Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordys + Cecylię Józefa Anielę Władyslawa Aleksandra Mariana Habrynów , Zofię Zuzannę Annę Kazimierza widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zając, Mikołaja Katarzynę Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca + Jana Lewandowskiego w 16 r. śm. + Zofię Kazimierza Bazior, zm z rodz. Kłucińskich, Gajos, Kaniów + Marię Rosół – od córki Danuty + Annę Salvi + Kazimierza Ogonka + Wiktorię Izydora Kwapińskich, Pawła Katarzynę Mieczysława Seweryn, Marię Bałazy i zmarłych z tych rodzin. + Henrykę Musiał – od córki z rodziną, Tadeusza MĄKĘ, Zofię Rup- od sąsiadów Wiesława Gajowiec, rodziców Irenę, Edwarda i Danutę Gajowiec + Eugeniusza Ciułę, Dariusza Kos w 1 r. śm – od chrzestnej + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Aleksandrę Filus w 3 r. śm. Zofię Piotra Filusów, Marię Jana Kałwów i dusze czyśćcowe + Jadwigę Mariana Koniecznych + Władysławę Stanisława Paluch + Janinę Kowalczyk – od swatki Jadwigi + Jana CENCEK – od córki Jolanty z mężem.

Godz.11.30 + Zofię MENTEL – od córki Henryki z mężem

Godz.11.30 + Mariana ZIOŁOWICZA – od żony Władysławy

Godz.11.30 + Marię KABELAK – od rodz. Kabałów

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA oraz Piotra DUDKA

Godz.16.00 + Stefana MENTEL – od Leopolda, Zdzisława Straszaków z rodzinami, Doroty i Kazimierza Żabów z rodz.

Godz.16.00 + Annę PIELKA – od sąsiadów Olewińskich

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.