INTENCJE 12 – 19 XII

NTENCJE MSZALNE    12 GRUDNIA – 19 GRUDNIA 2021 r.

NIEDZIELA 12  GRUDNIA

Godz.06.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od Adama Dziedzica z rodz.

Godz.06.30 + Janusza NOWAKA – od koleżanek i kolegów z wydziału P2

Godz.06.30 + Za Parafian

Godz.08.00 + Alinę, Alfreda JURAS

Godz.08.00 + Stefana MENTEL – od siostry Alfredy z rodz.

Godz.08.00 + Janinę BŁAUT – od Ireny Gawin z rodz.

Godz.09.45 + Msza Zbiorowa za zmarłych: + Zygmunta Katarzynę Jana Grochowskich, Natalię Kazimierza Franciszkę Jana Franciszkę Karola Kałwa + Wiktorię Stanisława Bała, Jana Annę Żabów Józefa Czajkę, Mariannę Franciszka Jerzego Zbertków + Wiesławę Bielach, Krystynę Garus, Zm. z rodz. Garusów, Bałazych, Bielachów + Janinę Stanisława Błautów, Zm. z rodz. Błautów Głuszków + Janinę Stefana Tadeusza Bijak, Juliannę Michała Jadwigę Musiał + Alfreda Janinę Bielachów, Mariannę Duda Jana Pawlik, Wawrzyńca Mariannę Kordys + Genowefę Józefa Koniecznych, Helenę Stanisława Błaut + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróblów, Zm z rodz. Wróbel, Habryn, Pierścionek, Michalskich i dusze czyśćcowe. + Wiktorię Stanisława Bałazych, Jana Annę Żabów, Jozefa czajkę, Mariannę Franciszka Jerzego Zbertków + Irenę Rabiega + Henrykę Konieczną w 4 r. śm, Michała Koniecznego + Marię Kurzeja – od KŻR z Marianowa + Bronisława Czesława Nocoń Emilię Jana Garus, Janinę Filus w 1 r. śm. Stanisława Filus + Waldemara Szarka + Zdzisława Bocheńskiego – od Iwony i Krzysztofa Filus z dziećmi + Bronisława Franciszka Marie Mariana Janinę Bielach + Genowefę Zygmunta Janus, Mariannę Bronislawa Micyk + Bronisławę Stefana Mariana Anielę Józefa Muchów, Stanisławę Mariana Mariannę Rutkowskich, Mariannę Józefa Sabinę Stanisława Filusów Marię Stanisława Kwapińskich Józefę Midro + Bogusławę Krajewską w 10 r. śm – od męża z rodziną + Alfreda Bielacha , Janinę Juliana Mariannę Duda, Jana Pawlika, Mariannę Wawrzyńca Kordys + Cecylię Józefa Anielę Władyslawa Aleksandra Mariana Habrynów , Zofię Zuzannę Annę Kazimierza widachów, Janinę Bolesława Józefa Marię Zając, Mikołaja Katarzynę Witosów, Elżbietę Szwaja, Józefa Grojca + Jana Lewandowskiego w 16 r. śm. + Zofię Kazimierza Bazior, zm z rodz. Kłucińskich, Gajos, Kaniów + Marię Rosół – od córki Danuty + Annę Salvi + Kazimierza Ogonka + Wiktorię Izydora Kwapińskich, Pawła Katarzynę Mieczysława Seweryn, Marię Bałazy i zmarłych z tych rodzin. + Henrykę Musiał – od córki z rodziną, Tadeusza MĄKĘ, Zofię Rup- od sąsiadów Wiesława Gajowiec, rodziców Irenę, Edwarda i Danutę Gajowiec + Eugeniusza Ciułę, Dariusza Kos w 1 r. śm – od chrzestnej + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Aleksandrę Filus w 3 r. śm. Zofię

Piotra Filusów, Marię Jana Kałwów i dusze czyśćcowe + Jadwigę Mariana Koniecznych + Władysławę Stanisława Paluch + Janinę Kowalczyk – od swatki Jadwigi + Jana CĘCEK – od córki Jolanty z mężem.

Godz.11.30 + Zofię MENTEL – od córki Henryki z mężem

Godz.11.30 + Mariana ZIOŁOWICZA – od żony Władysławy

Godz.11.30 + Marię KABELAK – od rodz. Kabałów

Godz.16.00 + Grzegorza JÓZKOWICZA oraz Piotra DUDKA

Godz.16.00 + Stefana MENTEL – od Leopolda, Zdzisława Straszaków z rodzinami, Doroty i Kazimierza Żabów z rodz.

Godz.16.00 + Annę PIELKA – od sąsiadów Olewińskich

PONIEDZIAŁEK 13 GRUDNIA

Godz.09.00 + Janinę BŁAUT – od wnuka Grzegorza z rodz.

Godz.09.00 + Dariusza Świdzińskiego – od brata z żoną.

Godz.11.00 + Krzysztofa MISIEK – od brata Stanisława.

Godz.11.00 + Marię Kabelak – od rodz. Nowaków z Otolii.

Godz.15.00 + Grzegorza Cebo – od rodz. Grojców.

Godz.15.00 +  Kazimierza i Janinę Kałwa – od siostry z rodz.

Godz.17.00 + Anetę Małgorzatę Zdzisława Papaj, Magdalenę Błaut.

Godz.17.00 + Dariusza Kos – od siostrzenicy Weroniki z rodz.

WTOREK 14 GRUDNIA

Godz.09.00 + Mariana ZIOŁOWICZA – od syna Mariusza z rodz.

Godz.09.00 + Stefanię Wandę SLOMSKĄ – od rodz. Marczewskich

Godz.09.00 + Jana MAZUR –od Ewy Mazur

Godz.11.00 + Franciszka Mariannę Edmunda MIKUŁA, Bolesława Anielę Józefa GRZEBINOGA

Godz.11.00 + Janinę BŁAUT – od sąsiadów z Gajówki

Godz.15.00 + Stefana MENTEL – od rodz. Herian z Łodzi

Godz.15.00 + Leonarda KOZIOŁ w rocznicę śm. i Stanisława KOZIOŁ, Józefa Irenę Jana KOKOSZKĘ

Godz.17.00 + Janusza NOWAKA – od kolegów i koleżanek z wydziału P3

Godz.17.00 + Marię KABELAK od rodz. Sadowskich

Godz.17.00 + Dariusza ŚWIDZIŃSKIEGO –od Józefa i Teresy ZIOŁO z rodz.

ŚRODA 15 GRUDNIA

Godz.16.00 + Stefana MENTEL – od Agnieszki z rodz.

Godz.16.30 + Mariana ZIOŁOWICZA- od szwagra Ryszarda z rodz.

CZWARTEK 16 GRUDNIA

Godz.16.00  – W 1 r. ur. Aleksandra KAPERY

Godz.16.00 + Zdzisława KAROLCZYKA – od rodz. Sosińskich z Charsznicy

Godz.16.30 + Grzegorza CEBO – od pracowników szkoły w Prandocinie

Godz.16.30 + Annę PIELKA – od chrześniaka z żoną

PIĄTEK 17 GRUDNIA

Godz.16.00 + Norberta GAWRONA i zm. z rodz. GAWRON

Godz.16.00 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od pracowników Wolbromskich Wodociągów

Godz.16.30 + Janinę BŁAUT – od wnuczki Pauliny z rodz.

Godz.16.30 + Jana MAZURA –od brata Andrzeja MAZURA

SOBOTA 18 GRUDNIA

Godz.16.00 – o zdrowie i bł. Boże dla wnuków: Dominiki w 3 r. ur,

Aleksandry w 12 r. ur, Wojciecha w 15 r. ur.

Godz.16.00 + Janinę BŁAUT – od personelu z oddziału chirurgicznego w Olkuszu

Godz.16.30 + Krzysztofa MISIEK – od rodz. Januszów z Cisowic

Godz.16.30 + Marię KABELAK – od rodz. Ziajów

NIEDZIELA 19 GRUDNIA

Godz.06.30 + W intencji KŻR ze Szreniawy

Godz.08.00 + Annę Bronisława ZIOŁO, Janinę SOŚNICKĄ, Maksymliana TURKA, Mariana ADAMCZYKA

Godz.09.45 Msza zbiorowa o bł. Boże: – W 10 r. ur. Kariny,- O zdrowie i bł. Boże dla Zdzisławy syna Witolda Andrzeja Marka ze rodzinami wnukami prawnukami i opiekę Matki Bożej, -O powrót do zdrowia dla O. Benedykta Karmety – od świeckiego zakonu karmelitów bosych w Wolbromiu

Godz.11.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od rodz. Cencków z Olkusza

Godz.16.00 + Kazimierza Leokadię Barbarę Mariannę Franciszka NOWAK 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.