OGŁOSZENIA 12 XII

12 GRUDZIEŃ 2021r.

1. Dzisiaj III niedziela adwentu zwana GAUDETE.

2. W naszej Parafii trwają rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Kacper Górski. W poniedziałek i wtorek nauki o godz. 9.00, 11.00, 15.00, oraz 17.00 (Msza dla dzieci)

3. W piątek o 18.00 w szkole w Szreniawie odbędzie się wigilia dla ministrantów.

4. Od środy do soboty w naszym kościele o godzinie 16.30 Msze Św. roratnie. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza dzieci i młodzież.

5.  Można nabyć opłatki na stół wigilijny przy bocznym ołtarzu. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na spłacenie prac na cmentarzu. W zakrystii można nabyć świece wigilijne.

6. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. Bardzo proszę mieszkańców Przybysławic na godz. 9.00 o przygotowanie kościoła i otoczenia na Święta Bożego Narodzenia.

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.