OGŁOSZENIA 19 XII

19 grudnia 2021r.

1. Dzisiaj IV niedziela adwentu.

2. W piątek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycje i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Msza Św. w piątek o godzinie 7.30, a Pasterka o 24.00.

3. W sobotę uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele

O godz. 8.00, 9.45, 11.30, 16.00

5.  Można nabyć opłatki na stół wigilijny przy bocznym ołtarzu. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na remonty w parafii. W zakrystii można nabyć świece wigilijne.

6. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Na dzień dzisiejszy został wylany strop, i od poniedziałku będzie odtwarzany dach pokryty gontem. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. Dziękujemy mieszkańcom Przybysławic za przygotowanie naszej świątyni do świąt. W porządkach brało udział 14 dorosłych mieszkańców oraz 10 dzieci i młodzieży.

8. W piątek odbyło się spotkanie opłatkowe ministrantów oraz dzieci i młodzieży zaangażowanych w życie liturgiczne naszej parafii. Uczestniczyło w nim około 40 osób. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i wsparcie.

9. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.