OGŁOSZENIA 26 XII

GŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

26 grudnia 2021r.

1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny i wspomnienie Św. Szczepana.  Taca na uczelnie katolickie.

2. W związku z zaistniałą sytuacją i obostrzeniami sanitarnymi, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo parafian, w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Zapraszamy parafian w wyznaczone dni na wspólne kolędowanie do kościoła. Codziennie odprawiać będziemy Mszę św. za mieszkańców danej miejscowości. Udzielimy błogosławieństwa kolędowego, będzie można zabrać pamiątki kolędowe. Za złożone w tym czasie ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii składamy staropolskie Bóg Zapłać.

3. – w poniedziałek Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty

– we wtorek Święto Świętych Młodzianków, Męczenników,

– w piątek o godz. 16.oo – Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku kalendarzowego.

4.  1 stycznia – Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki  Maryi rozpoczynamy Nowy Rok 2022.

Msze Święte o godz. 8.oo, 9.45, 11.3o i 16.oo. Modlimy się w tym dniu o pokój na świecie. Taca przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny.

5. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

6.  Dziękujemy mieszkańcom Przybysławic i Makowa za wystrój naszej świątyni do świąt.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.