OGŁOSZENIA 2 I

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

2 stycznia 2022r.

1. Dzisiaj druga niedziela po Narodzeniu Pańskim. Po Mszy Świętej adoracja przed Najświętszym Sakramentem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed Mszą Św, tj. od 15.30.

3. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, które jest świętem nakazanym. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8.00, 9.45, 11.30 i 16.00 Błogosławieństwo kadzidła i kredy na wszystkich Mszach Świętych.

4. Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

5. W związku z zaistniałą sytuacją i obostrzeniami sanitarnymi, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo parafian, w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Zapraszamy parafian w wyznaczone dni na wspólne kolędowanie do kościoła. Codziennie odprawiać będziemy Mszę św. za mieszkańców danej miejscowości. Udzielimy błogosławieństwa kolędowego, będzie można zabrać pamiątki kolędowe. Za złożone w tym czasie ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii składamy staropolskie Bóg Zapłać.

6. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

7. Zapowiedzi przedślubne: Norbert Wiaderny zam. w naszej parafii                                 i Andżelika Oleksy zam. Poręba Górna zap. 1; Krystian Ciuła zam w naszej parafii i Stano Andżelika zam. w naszej parafii zap. 1,

8. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

20 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.