INTENCJE 9 – 16 I

INTENCJE MSZALNE    9 – 16 STYCZNIA  2022 r.

NIEDZIELA 9 STYCZNIA

Godz.08.00 + Leokadię Annę Stanisława ROSA, Irenę Józefa SOSKA, Janinę ROSÓŁ, zm. z rodz. Rosów i Sosków

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: + Helenę Stanisława Mazur – okazji dnia babci i dziadka od dzieci i wnuków + Janinę Edwarda Adama Gałków + Genowefę Habów, Genowefę Marię Stefana Kałużnych, Zm. z rodz. Spaczyńskich i dusze czyśćcowe + Marię Kurzeja od rodz. Błaut + Janinę Kowalczyk – od sąsiadów z Gajówki + Bronisława Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach + Łukasza Kołodzieja w r. śm. Władysławę Wójcikowską w r. śm. Józefa Wójcikowskiego, Annę Wiesława Jaźwiec Marię Jadamus, Andrzeja WOJNA + Marię Rosół – od syna Włodzimierza + Annę Salvi + Kazimierza Ogonka + Henrykę Musiał –od wnuczki Justyny z Jędrkiem + Zofię Rup – od Barbary i Józefa Tokarskich ze Skały + Dariusza Kos – od kolegów ze Szreniawy + Janinę Nocoń w 5 r. śm. od męża + Krystynę Syguła w r. śm. + Henryka Anielę Kałwów Franciszka Janinę Alfredę Papajów, Józefa Mariannę Bałazińskich + Jana Wojtala i Bolesława Bujak + Władysławę Kazimierza Bijaków + Tadeusza Mąkę + Romana Muchę – od rodz. Kucharskich + Bronisława Annę Bronisława Grzegorza Rusnarczyk, Alinę Stanisława Rozalię Hilarego Sojka, Irenę Edwarda Wiesława Danutę Gajowiec, Annę Jana Padło, Teresę Stanisz, Teresę Piotra Brzychy, Zenobię, Roberta Gawron, Rafała Kuśnierek, Helenę, Aleksandra Matacz, Jana, Janinę Pawlik, Longinę Frowal, Dusze Czyśćcowe + Janinę BŁAUT – od Pawła z rodzicami + Bolesława Garusa – od brata Alfreda z żoną Mirosławą i dziećmi – Sławomirem i Agnieszką z ich rodzinami + Jana Cencek – od wnuka Radosława z żoną + Stanisława Muchę – od współpracownika + Artura Banaszczyka + Janinę Kowalczyk – od sąsiadów z Gajówki .

Godz.11.30  – Za Parafian

Godz.16.00 + W r. śm. Heleny Błaut, Edwarda Błauta,Ewę Błaut, Marię Zbigniewa Wolnych, zm. z rodz. Błaut i Widachów

PONIEDZIAŁEK 10 STYCZNIA

Godz.16.00 + Stanisława KONIECZNEGO

Godz.16.00 + Janusza NOWAKA – od koleżanek i kolegów z wydziału P1

Godz.16.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od bratanka Michała z rodz.

Godz.16.30Msza Kolędowa w intencji mieszkańców Witowic i Dąbrowca

WTOREK 11 STYCZNIA

Godz.16.00 + Marię KABELAK – od chrześniaka Jacka Piątkowskiego z rodz.

Godz.16.00 + Janinę BŁAUT – od siostry Józefy z rodz.

Godz.16.30 + Zdzisława KAROLCZYKA – od rodz. Nocoń

Godz.16.30Msza Kolędowa w intencji mieszkańców Lgoty Wielkiej

ŚRODA 12 STYCZNIA

Godz.16.00 + Dariusza ŚWIDZIŃSKIEGO – od Dariusza Zyskowskiego z Krakowa

Godz.16.00 + Annę PIELKA – od brata Leona z żoną i rodziną

Godz.16.30 + Mariana ZIOŁOWICZA – od Grażyny i Lucjana Kołodziejczyka z Olkusza.

Godz.16.30Msza Kolędowa w intencji mieszkańców Trzebienic

CZWARTEK 13 STYCZNIA

Godz.16.00 +  Józefę SPACZYŃSKĄ – od rodz. Podsiedlik i Grabowskich z Łan małych

Godz.16.00 + Zofię MENTEL – od wnuka Jacka z rodziną

Godz.61.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od brata Janusza z rodz.

Godz.16.30 + Janusza NOWAKA – od pracowników firmy WOSTAL

PIĄTEK 14 STYCZNIA

Godz.16.00 + Janinę BŁAUT – od siostry Anny z rodz. i córki Doroty z dziećmi  np.

Godz.16.00 + Dariusza SWIDZIŃSKIEGO – od Barbary Gałuszko

Godz.16.30 + Marię KABELAK – od Janusza z rodz.

Godz.16.30 + Marię WOSZCZATYŃSKĄ – od wnuczki Eleny z rodziną

SOBOTA 15 STYCZNIA

Godz.16.00 + Marię MALINOWICZ – od Anny i Józefa Książek z rodz.

Godz.16.00 + Zofię MENTEL – od Sławka z rodz.

Godz.16.30 + Stefanię Wandę SŁOMSKĄ – od chrześnicy Kasi z mężem i córką Adelką

Godz.16.30Msza Kolędowa w intencji wszystkich nieobecnych wcześniej

NIEDZIELA 16 STYCZNIA

Godz.08.00 + Stanisławę i Józefa ROGALÓW

Godz.09.45 Msza zbiorowa o zdrowie & Boże Błogosławieństwo: – 6 r. ur. Fabiana i Igora od babci i dziadka; – O zdrowie i błog. Boże w 18 r. ur. Ewy SĘK – od rodziców i dziadków; – O zdrowie i bł. Boże dla Michała w 17 r. ur.

Godz.11.30  + Annę PIELKA – od KŻR

Godz.16.00 + Benedykta CIESLIŃSKIEGO, Józefa Stanisławę JOPEK, Stanisława, Walerię ORUBA

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.