OGŁOSZENIA 9 I

9 stycznia 2022r.

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

2. Zapowiedzi przedślubne: Norbert Wiaderny zam. w naszej parafii                                 i Andżelika Oleksy zam. Poręba Górna zap. 2; Krystian Ciuła zam w naszej parafii i Stano Andżelika zam. w naszej parafii zap. 2,

3. W związku z zaistniałą sytuacją i obostrzeniami sanitarnymi, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo parafian, w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Zapraszamy parafian w wyznaczone dni na wspólne kolędowanie do kościoła. Codziennie odprawiać będziemy Mszę św. za mieszkańców danej miejscowości:

W Poniedziałek – Mieszkańców Dąbrowca i Witowic;

We Wtorek – mieszkańców Lgoty;

W Środę – Mieszkańców Trzebienic,

W sobotę – Wszystkich, którzy nie mogli przyjść wcześniej.

Udzielimy błogosławieństwa kolędowego, będzie można zabrać pamiątki kolędowe. Za złożone w tym czasie ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii składamy staropolskie Bóg Zapłać.

4. Obecnie prowadzimy prace przy starej plebanii. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

5. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.